Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Laura Savaes

Tamtego lata

Są takie historie, które niepostrzeżenie zakradają się do naszego serca i zostają z nami już na zawsze. Wywołują radość, łzy i złość, przynoszą ukojenie i szczęście, dają rozrywkę, ale i coś innego – tak wartościowego, że stają się częścią nas i w pewien sposób nas zmieniają. A kiedy do nich wracamy, mówimy: „To jest jedna z moich ukochanych historii. Ona tak wiele dla mnie znaczy”. Uwielbiam wszystkie emocje, jakie wzbudziła we mnie ta powieść. Nawet te, które zdemolowały moje serducho. Zwłaszcza te.

Julia Biel, autorka powieści „To nie jest, do diabła, love story” i „Be My Ever”

„Może to nasze wewnętrzne potwory nas do siebie przyciągają, tak jak ogień przyciąga ćmę po to, by zginęła w jego płomieniu?”

Na początku wakacji Lea Woods wraca po latach w rodzinne strony. Podczas wyjścia z przyjaciółmi poznaje kogoś, kto natychmiast staje się jej zaciekłym wrogiem. Wystarczy jedno spojrzenie w oczy Flynna Ashforda, by Lea dostrzegła coś, czego inni zdają się nie widzieć. Iskrę, która z każdym dniem intryguje ją coraz bardziej...

Flynn i Lea zmagają się z niezrozumiałym przyciąganiem, starając się utrzymać swoją niecodzienną relację w sekrecie. Jednak poza rosnącym uczuciem przyjdzie im się też zmierzyć z bolesnymi tajemnicami oraz głęboko skrywanymi problemami.

Czy jedno niezwykle burzliwe lato wystarczy, by dwoje zagubionych ludzi odnalazło drogę do wspólnego szczęścia?

Tamtego lata lód ugasił ogień, a ogień roztopił lód. Tajemnicze i skryte serce Flynna zabiło w rytmie zagubionego i wrażliwego serca Lei. Z założenia nigdy nie powinni na siebie wpaść, ale co jeśli to się właśnie stanie? Nigdy nie zapomnisz tego emocjonalnego rollercoastera. Przekonasz się, że to nie było tylko lato.
Paulina Baumgart, @rozczytana_slowami

Tamtego lata? Chyba tamtego dnia. Już zawsze będę pamiętać, że rankiem sięgnęłam po tę, powieść a potem, nagle, był już wieczór.... i epilog. Tak po prostu. Zostałam ze złamanym sercem.
Emilia Mruki Jachimczyk , @mrukbooki

Laura Savaes to psycholożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, i pisarka. Artystyczna dusza, kobieta najlepiej odnajdująca się wśród zwierząt  zarówno tych udomowionych, jak i dzikich. Uwielbia gotować, pić hektolitry herbaty i słuchać przy tym klasycznego rocka. Wydała już dwie książki, które podbiły serca czytelników: „Za kurtyną. Apogeum” i „Za kurtyną. Perygeum”.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 528

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-330-4

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.