Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Stokrotki w śniegu

Richard Paul Evans

Stokrotki w śniegu

Tłumaczenie: Ewa Bolińska-Gostkowska

Czy zdąży ocalić tę miłość? Czy wraz z nią przyjdzie wybaczenie?

Zły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż można o nim powiedzieć. James Kier jest człowiekiem, który nie dba o nikogo – ani o swoją żonę, ani o syna. Liczy się tylko on sam.

Kiedy gazety donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko że James żyje. A to, co słyszy na swój temat, jest dla niego szokiem.

Wyrządził w życiu wiele zła, a teraz postanawia wszystko naprawić. Jednak nie jest to łatwe, a lista skrzywdzonych jest długa. Okazuje się, że najmocniej wspiera go osoba, którą zranił najbardziej.

Czy zdąży ocalić tę miłość? Czy wraz z nią przyjdzie wybaczenie?

Wydanie kieszonkowe

Format: 112x168

Liczba stron: 288

Wydanie: czwarte

Data pierwszego wydania: 2010-11-08

ISBN: 978-83-240-2327-1

Tytuł oryginalny: The Christmas List

Tłumaczenie: Ewa Bolińska-Gostkowska

Materiały o książce

Joanna Gołaszewska, kalioczyta.blogspot.com

„Takie przypowieści są potrzebne ludziom. Przywracają wiarę w człowieka i przypominają o tym, co w życiu najważniejsze”.

Recenzje

Najpiękniejsza opowieść wigilijna
1 0
Czy sięgnęlibyście po książkę bożonarodzeniową w samym środku lata? Pewne nie... sama miałam na początku lektury mieszane uczucia, ale szybko wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Mimo iż fabułą powieści "Stokrotki w śniegu" faktycznie toczy się zimowa porą, to opisana historia wciąga bez reszty.
>>> czytaj więcej
...za to bez ciebie nie byłoby nieba
21 19

Leżąc w szpitalu moja sąsiadka wspomniała o książce „Stokrotki w śniegu". Postanowiłam, że gdy tylko wrócę do domu zamówię ją sobie przez Internet i przeczytam. Minęło 4 godziny, a ja miałam wrażenie, że tylko kilka chwil. Tak się wczytałam, że straciłam rachubę czasu. „Stokrotki w śniegu" okazały się być niesamowitą lekcją, jakiej każdy z nas może doświadczyć. A mianowicie chodzi mi o drugą szansę dla nas samych. Zawsze możemy zmienić swoje postępowanie, jeśli tylko naprawdę tego chcemy.


>>> czytaj więcej
Niezrównany Evans
23 27
Książki Richarda Paula Evansa to prawdziwa skarbnica życiowej mądrości.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.