Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Monika Wasowska, Grzegorz Wasowski

Starsi Panowie Dwaj. Kompendium niewiedzy

JEŚLI NIE WIEDZIAŁEŚ CZEGOŚ O KABARECIE STARSZYCH PANÓW, PO TEJ KSIĄŻCE NIE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

Uwaga! /// Trzymasz w ręku klucz do świata Starszych Panów.

Zawartość /// Pierwszy na świecie przegląd wszystkich dokonań twórców Kabaretu Starszych Panów ze szczególnym uwzględnieniem piosenek.

Przestroga! /// Lektura zdradliwa, mogąca przyprawić o zawroty serca, mocniejsze bicie głowy i chorobliwe ataki zdrowego śmiechu. Przed użyciem skonsultuj się z drukarzem.

Nigdzie indziej! /// Nie weźmiesz udziału w zabawie rytmicznej dla zdziecinniałych staruszków; nie dowiesz się, jaką dziedzinę wiedzy reprezentuje „pędologia”; nie prześledzisz ewolucji piosenki „Ścieżką pośród łąk”; nie usłyszysz o istnieniu Eldolarado i nie przeczytasz o ogólnokrajowym kryzysie guzikowym.

Promocja! /// Książka wielofunkcyjna, wykonana w rozmiarze odpowiadającym podstawce pod cylinder.

Ważne! /// Do książki dołączono płytę CD zawierającą niepublikowane w większości nagrania piosenek z Teatru Uniwersalnego „Eterek” w wykonaniu, m.in.: Wiery Gran, Ireny Kwiatkowskiej, Tadeusza Fijewskiego, Adama Mularczyka czy też Chóru Czejanda.


Choć Ich twórczość jest z nami od zawsze, nie uzurpujemy sobie praw do tego, aby wiedzieć o Nich wszystko.(…) Co mogliśmy – wyszperaliśmy. Czego mogliśmy się dowiedzieć – dowiedzieliśmy się. (…) Reasumując: wyszliśmy z niesatysfakcjonującego nas w pełni, a nawet w połowie, założenia, iż lepiej coś niż nic. Mamy nadzieję, iż to Coś mimo wszystko Państwa uraduje.

/ ze wstępu Moniki i Grzegorza Wasowskich /

Oprawa twarda

Format: 165 x 235

Liczba stron: 585

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-11-24

ISBN: 978-83-240-3213-6

Opracowanie graficzne: Michał Pawłowski

Przeczytaj także

Zapraszamy na Niebywalencję!
W dniach 18-19 grudnia w Krakowie w Centrum Kultury Rotunda odbędzie się pierwsza edycja festiwalu twórczości Jeremiego Przybory pod nazwą Niebywalencja.
>>> czytaj więcej
Warszawskie rendez-vous
Zapraszamy na spotkanie z Moniką i Grzegorzem Wasowskimi, autorami książki Starsi Panowie Dwaj.
>>> czytaj więcej
Fenomen Starszych Panów
Starsi Panowie Dwaj. Kompendium niewiedzy autorstwa Moniki i Grzegorza Wasowskich to pierwszy przegląd wszystkich dokonań twórców słynnego Kabaretu ze szczególnym uwzględnieniem piosenek.
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.