Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Smaki marzeń. 
Książka zwycięzcy programu MasterChef

Beata Śniechowska

Smaki marzeń. Książka zwycięzcy programu MasterChef

Absolutny hit wśród książek kulinarnych. Ponad 60 fantastycznych przepisów!

Zwyciężczyni drugiej polskiej edycji najpopularniejszego kulinarnego show dzieli się swoimi najlepszymi przepisami. Jej propozycje pozwolą Ci urozmaicić codzienne domowe menu, zaskoczyć znajomych ciekawymi kulinarnymi pomysłami, poznać wiele praktycznych rozwiązań, które na pewno okażą się pomocne w kuchni.

Znajdziesz tu potrawy i proste i wyrafinowane, pomysły na szybkie przekąski i rodzinne obiady, a każdy przepis dzięki nieoczekiwanym zestawieniom składników pozwoli Ci odkryć nowy, zaskakujący smak w dobrze znanym daniu.


Szukasz pomysłu na prezent? Zobacz nasze nasze kulinarne gadżety:

Zobacz jak je otrzymać

Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-12-02

ISBN: 978-83-936106-2-4

Materiały o książce

Beata Śniechowska

„Wierzę, że ta książka pozwoli Tobie i Twoim bliskim na niesamowite smakowe uniesienia i przeżywanie wciąż na nowo fascynującej przygody, jaką jest gotowanie.”

Magda Gessler

„Opanowana i mądra. Bardzo cierpliwa i pokorna. Niezwykle konsekwentnie zmierzała do celu. Z dnia na dzień robiła coraz większe postępy. […] Zrobiła na mnie wielkie wrażenie, bo podchodziła do gotowania jak do matematycznych zadań: bardzo logicznie, analitycznie, z dystansem. A przy okazji, nie tracąc pasji.”

Recenzje

Smacznie?
49 47
Polską edycję programu MasterChef śledzę od momentu wprowadzenia jej na antenę telewizji TVN, ale moja przygoda z tą serią zaczęła się znacznie wcześniej. Śledziłam jej wszystkie amerykańskie odsłony, bo, co tu ukrywać, uwielbiam Gordona Ramsay'a. Uwielbiam gotować, choć zdecydowanie nie na poziome Master. W życiu więc nie zgłosiłabym się do tego typu show, ale pooglądać? Czemu by nie. Obserwowałam więc od początku poczynania Beaty Śniechowskiej - widziałam zarówno wzloty, jak i jej upadki. Będę szczera - nie przypuszczałam, że to właśnie ona wygra. Obstawiałam zupełnie inaczej. Jednak pani Beata z odcinka na odcinek stawała się większą profesjonalistką i w ostatecznym rozrachunku faktycznie zasłużyła na tytuł MasterChefa.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.