Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Slow fashion. Modowa rewolucja

Joanna Glogaza

Slow fashion. Modowa rewolucja

Kupuj mniej, wyglądaj lepiej

Joanna Glogaza - wielbicielka mody, zagubiona w stosach ubrań z kolejnych wyprzedaży, na które wydała dużo więcej niż powinna, powiedziała dość. Zafundowała sobie modowy detoks, uporządkowała zawartość szaf i zrozumiała, że wcale nie potrzebuje małej czarnej i trencha z list must have - dużo lepiej jej w grantowym, a trench zamieniła na rasową ramoneskę.

Dziś prowadzi najbardziej znanego w Polsce bloga o slow fashion – styledigger.com.
W książce przekonuje, że każdy ma swój niepowtarzalny styl, który powinien pielęgnować zamiast zakrywać go ciuchami-klonami wymienianymi zgodnie ze zmieniającymi się co sezon trendami. A kupując mniej można wyglądać dużo lepiej.

Oprawa miękka

Format: 160x200

Liczba stron: 200

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-06-17

Przeczytaj także

Nie odkładaj życia na potem!
Masz wrażenie, że czas przecieka ci przez palce? Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonać zadania, surfujesz po sieci? Martwisz się, że ciągle cię coś omija? Nie umiesz odpoczywać bez poczucia winy?
>>> czytaj więcej

Recenzje

Jeden z lepszych poradników, które miałam okazję czytać
49 45
Pierwsze na co zwróciłam uwagę chwilę po rozpakowaniu paczki, to nietypowy format książki, co z pewnością jest jedną z jej cech charakterystycznych, dodatkowo ładna, prosta i odnosząca się bezpośrednio do treści okładka (szkoda tylko, że miękka - twarda byłaby znacznie bardziej spektakularna).
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.