Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sheila Roberts

Słodsze niż czekolada

Tłumaczenie: Matylda Biernacka

Samantha organizuje w miasteczku walentynkowy festiwal czekolady

Samantha zawsze wiedziała, że poświęci się prowadzeniu rodzinnej fabryki czekolady. Od kiedy babcia Rose wyśniła pierwszy przepis na legendarne, najlepsze na świecie praliny, czekoladowa tradycja była przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Niestety przyszłość nie wygląda słodko. Jeśli Samantha nie zdoła spłacić zaciągniętego przez poprzedniego dyrektora kredytu, fabrykę przejmie bank oraz jego manager – irytująco arogancki przystojniak Blake Preston.

Samantha przysięga do tego nie dopuścić. Wraz z matką i siostrami wpada na wyborny pomysł: zorganizuje w miasteczku walentynkowy festiwal czekolady…

Wydanie kieszonkowe

Format: 118x168

Liczba stron: 416

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-02-11

ISBN: 978-83-240-2363-9

Tytuł oryginalny: Better Than Chocolate

Tłumaczenie: Matylda Biernacka

Recenzje

Fabryka marzeń
4 4
Małe, górskie miasteczko, Słodkie Sny - rodzinna firma, miłosne podboje i katastrofa wisząca w powietrzu. A na początek familijna tragedia, która kładzie się cieniem na każde z podjętych działań.
>>> czytaj więcej
Z miłości do słodkości
45 22
Ostatnio mam słabość do słodkości i słodkich okładek. Ale tym razem się nie zawiodłam. Książka Sheili Roberts "Słodsza niż czekolada", bardzo mi się podobała. Opowiada o sile i determinacji, jaka drzemie w każdym z nas, jeżeli musimy o coś zawalczyć.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.