Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sarah Addison Allen

Słodki zapach brzoskwiń

Tłumaczenie: Ewa Polańska

Czy istnieje prawdziwa kobieca przyjaźń? Taka, która buduje mosty i burzy mury?

W innych okolicznościach ucieszyłoby ją to. Rozkoszowałaby się widokiem wstawionej Paxton, której całe życie było po prostu doskonałe; która ciągle sprawiała, że inne kobiety czuły się gorsze. Patrzyłaby z satysfakcją na pannę idealną wykładającą się jak długa, gdyby nie fakt, że otaczali ją pijani i agresywni mężczyźni. Do niedawna Willa i Paxton starały się ze wszystkich sił, by nie wchodzić sobie w drogę. Wydawało im się, że dzieli je wszystko. Do momentu, kiedy tajemnica sprzed lat zmusiła je do wspólnego działania.

Czy Willa i Paxton będą potrafiły pozbyć się swoich uprzedzeń?
Czy istnieje prawdziwa kobieca przyjaźń? Taka, która buduje mosty i burzy mury?

Wydanie kieszonkowe

Format: A5

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-05-21

ISBN: 978-83-240-1724-9

Opracowanie graficzne: Agnieszka Tomasik

Tytuł oryginalny: The Peach Keeper

Tłumaczenie: Ewa Polańska

Recenzje

Brzoskwinie
71 47
"Słodki zapach brzoskwiń", to książka lekka, łatwa i przyjemna. Cechy te sprawiają, że jest to lektura na jeden wieczór.
Akcja powieści przenosi nas do Północnej Karoliny, a konkretnie do Walls of Water. Trwają właśnie przygotowania do obchodów 75-lecia Towarzyskiego Klubu Kobiet. W tym celu Paxton Osgood, obecna przewodnicząca Klubu, postanowiła wyremontować Pasmo Błękitne Madam. To posiadłość, która kiedyś należała do rodziny Jacksonów, a obecnie jej właścicielami są Osgoddowie. W imieniu babki Georgie Jackson, współzałożycielki Klubu, zaproszenie dostaje Willa. Dziewczyna jednak nie zamierza z niego skorzystać. Splot wydarzeń powoduje zmianę tej decyzji.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.