Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Seria o Lou. Pakiet świąteczny

Jojo Moyes

Seria o Lou. Pakiet świąteczny

Światowy fenomen! Bestsellerowa seria o Lou Clark, w rolę której wcieliła się Emilia Clarke w filmie Zanim się pojawiłeś.

Lou, energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka, ma opinię ekscentryczki. Jej kolekcja wielokolorowych butów wzbudza sensację, niezliczone gafy wywołują pobłażliwy uśmiech u bliskich, a praca w kawiarni wydaje się spełnieniem jej marzeń.

Wszystkich zaskakuje więc, że Lou dostaje posadę opiekunki Willa, bogatego bankiera, który cudem przeżył dramatyczny wypadek, ale zupełnie stracił chęć do życia. Szybko okazuje się, że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw – w rzeczywistości jej zadanie jest dużo ważniejsze. Sytuację komplikuje fakt, że między nią a Willem rodzi się wielkie uczucie, które na zawsze odmieni życie obojga.

Słowa Willa: „Żyj dobrze. Żyj odważnie. Po prostu żyj” stały się dla Lou impulsem do wielkich zmian. Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień. A los ma dla niej wiele niespodzianek i wiele wyzwań…

PAKIET ZAWIERA POWIEŚCI: „Zanim się pojawiłeś”, „Kiedy odszedłeś” i „Moje serce w dwóch światach”.

Data pierwszego wydania: 2018-11-12

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.