Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

DANKA I HUBERT TO DWOJE ŻYCIOWYCH STRACEŃCÓW.

BYLI PRZEKONANI, ŻE NIC DOBREGO ICH NIE CZEKA.

AŻ SPOTKALI SIEBIE.

Danka pomogła mu, kiedy ranny i ścigany przez policję uciekał przez bieszczadzkie bezdroża. Uwierzyła w jego niewinność, choć był poszukiwany za zabójstwo. Był taki jak ona. W oczach miał gniew, w duszy mrok, a w sercu głęboką ranę po wielkiej miłości. I jeszcze większej krzywdzie.

Hubert sprowadził na nią same kłopoty. Aby go chronić, musiała znosić poniżenie i oddać się innemu mężczyźnie. Ale oddała mu tylko ciało. Serce zamroziła już dawno. Nie miała nic do stracenia i na niczym ani na nikim jej nie zależało. Nie można jej było przekupić ani zastraszyć.

TYLKO MIŁOŚĆ BYŁA W STANIE TO ZMIENIĆ. I NAMIĘTNOŚĆ, TAK SILNA, ŻE PALI WSZYSTKO, CO STANIE NA JEJ DRODZE.

KATARZYNA MICHALAK – autorka ponad pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.

OPINIE O KSIĄŻCE:

„Ścigany” to powieść, od której nie można się oderwać. Miłość, namiętność, pościgi i zamach na prezydenta w tle. Katarzyna Michalak kolejny raz udowadnia, że jest mistrzynią wciągających opowieści – ta książka to prawdziwa petarda!
Agnieszka

Hubert to mój ideał mężczyzny! To, że Katarzyna Michalak świetnie potrafi opisać relacje damsko-męskie, wiemy nie od dziś. Jednak „Ścigany” to książka dużo bardziej niegrzeczna niż wszystkie pozostałe. Związek Danki i Huberta jest namiętny, a sama bohaterka nowej powieści pani Michalak nosi w sercu mrok. Czekam na dalszy ciąg tej porywającej historii.
ElaMika

Jestem zaskoczona i zachwycona nową powieścią Katarzyny Michalak. Tego jeszcze w jej twórczości nie było! Wspaniała sensacyjna fabuła pełna pościgów, intryg, ciemnych stron służb specjalnych łączy się z wielką namiętnością i głębokimi uczuciami pary głównych bohaterów. To powieść, którą połyka się w jeden wieczór!
Ola1986

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 320

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2018-09-01

ISBN: 978-83-240-9391-5

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.