Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ścigane

Kim Wozencraft

Ścigane

Tłumaczenie: Rafał Śmietana

Przy bohaterkach Ściganych Thelma i Luise to niewinne dziewczynki!
Diane została wrobiona. Trafiła do więzienia za posiadanie dużej ilości kokainy. W jednym momencie zawaliła się świetnie zapowiadająca się kariera policjantki na surowej teksańskiej prowincji. Proces okazał się zakłamaną formalnością. Wkrótce Diane trafia do więzienia, gdzie spotyka Gail skazaną za polityczny radykalizm i przechowywanie broni. Wspólny pobyt w celi owocuje planem ucieczki.
Tak zaczyna się niezwykła powieść drogi obfitująca w niecodzienne intrygi, efektowne pościgi i zaskakujące zdarzenia. Kim Wozencraft wplata w losy bohaterek, walczących o wolność i tolerancję, własne doświadczenia z wieloletniej pracy w policji.
W Hollywood Sheldon Turner rozpoczął pracę nad filmem. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Meryl Streep. Będzie to kolejna, po bestsellerowej Rush, ekranizacja powieści Wozencraft.

Kim Wozencraft jest jedną z najpopularniejszych współczesnych autorek powieści sensacyjnych. Na co dzień zawodowo tropi afery narkotykowe. W przeszłości wraz z mężem została aresztowana i zamknięta w więziennej celi. Jej kolejne powieści to gotowe scenariusze filmowe, tym bardziej wiarygodne, że oparte na faktach autobiograficznych.

Oprawa miękka

Format: 135 x 205 mm

Liczba stron: 368

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2006-06-16

ISBN: 83-240-0688-5

Opracowanie graficzne: Przemysław Dębowski

Tytuł oryginalny: Wanted

Tłumaczenie: Rafał Śmietana

Recenzje

Niczego nie bądź pewny
56 33
Czy kiedykolwiek przyszło cCi do głowy, że obudzisz się rano, wstaniesz z łóżka, jak zwykle i nagle cały twój świat przewróci się do góry nogami? Pewnie nie, bo każdy człowiek żyje za pan brat z rutyną, nie dopuszczając myśli, że cokolwiek mogłoby pokrzyżować jego plany. Los jednak lubi zadrwić ze zbytnio zuchwałych, poddając ich próbie, o której nawet nie śnili w najmroczniejszych koszmarach.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.