Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Joanna Bator

Rok Królika

Nowa powieść Joanny Bator!

Autorka bestsellerowych romansów historycznych Julia Mrok kieruje się dwoma pragnieniami: rozkoszy i opowieści. By je zaspokoić, z nikim się nie liczy i nie zważa na skutki swoich poczynań, ale kiedy posuwa się za daleko, w końcu musi zniknąć z własnego życia.
Zmienia tożsamość i wygląd, opuszcza swoich dwóch kochanków. Z Warszawy wyjeżdża do Ząbkowic Śląskich – miasteczka, do którego bardziej pasuje dawna nazwa Frankenstein. Wszechobecna atmosfera grozy zagęszcza się zwłaszcza w jedynym hotelu w mieście, gdzie uciekinierka postanawia wynająć pokój. Jego tajemnicza właścicielka, Wiktoria Frankowska, prowadzi w nim spa „Pod Królikiem”. Potworna tajemnica, jaka wiąże się z tym miejscem sprawi, że Julia Mrok będzie musiała na nowo zmierzyć się ze swoją przeszłością i podjąć decyzje, które po raz kolejny odmienią jej życie.

Joanna Bator – pisarka. Rok Królika to jej pierwsza powieść po nagrodzonej Nagrodą Nike 2013 Ciemno, prawie noc.

Oprawa twarda

Format: 140x205 mm

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-12-05

ISBN: 978-83-240-4351-4

Przeczytaj także

Joanna Bator nagrodzona w Niemczech
Joanna Bator została tegoroczną laureatką Uznamskiej Nagrody Literackiej.
>>> czytaj więcej
Najlepsze powieści pod choinkę!
Dziś kolejne propozycje książek, które będą wspaniałymi prezentami pod choinkę. Zobaczcie, jakie powieści sprawią radość Waszym bliskim!
>>> czytaj więcej
W poszukiwaniu "najściślejszej ojczyzny"
W niedzielę 11 grudnia zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z cyklu Evviva l'arte w Teatrze Collegium Nobilium przy warszawskiej Akademii Teatralnej. Tym razem na scenie im. Kreczmara, w budynku Akademii gośćmi będą - pisarka Joanna Bator, której najnowsza powieść „Rok królika" właśnie ukazała się w Znaku i laureat Oscara Paweł Pawlikowski.
>>> czytaj więcej
Ucieczka przed przeznaczeniem
Ząbkowice Śląskie nie są zwyczajnym miastem. To miasto to Frankenstein. A w nim krwiożerczy królik grozy czający się za rogiem.
>>> czytaj więcej
Alchemia i szaleństwo. Rozmowa z Joanną Bator
Napisałam 100 stron powieści i nadal nie byłam zadowolona. Aż przyszedł ten dzień, dokładnie 9 marca 2015, kiedy przyjechałam na rok do Berlina. Przysunęłam stół do okna w wynajętym dla mnie mieszkaniu, wyrzuciłam te 100 stron do kosza. Co za ulga! - przeczytajcie rozmowę z Joanną Bator o jej najnowszej powieści "Rok Królika".
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.