Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Kate Andersen Brower

Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu

Tłumaczenie: Adriana Celińska

Wejdź do domu, w którym zamieszka przyszły prezydent USA.

Jakie tajemnice skrywają rodziny Kennedych, Reaganów, Bushów i Obamów?
Co robi prezydent USA, gdy zamykają się za nim drzwi rezydencji?
Ile jest prawdy w House of Cards?

Jedynie pracownicy rezydencji znają wszystkie sekrety najbardziej strzeżonego domu świata. Rodziny prezydenckie przychodzą i odchodzą – nie zmienia się tylko personel. Teraz kamerdynerzy i pokojówki odsłaniają kulisy codziennego życia w Białym Domu.
Wspominają, jak starali się omijać gabinet Kennedy’ego, gdy ten zdradzał właśnie swą śliczną żonę Jackie. Opowiadają o 11 września z perspektywy, której nikt dotąd nie poznał. Ujawniają, co robi Michelle Obama, by zapewnić córkom „normalne życie”.

Światowy bestseller cenionej dziennikarki, która spędziła cztery lata w Białym Domu. Powstał dzięki wielu godzinom rozmów z byłymi członkami personelu, pierwszymi damami i rodzinami prezydentów.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: a5

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-09-26

ISBN: 978-83-240-4330-9

Tłumaczenie: Adriana Celińska

Przeczytaj także

Hillary Clinton we wspomnieniach pracowników Białego Domu
We wrześniu w Znaku ukaże się książka „Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu", w której kamerdynerzy i pokojówki odsłaniają kulisy codziennego życia w siedzibie prezydenta USA. Poniżej jako pierwsi publikujemy fragmenty, które opisują ciepłe uczucia personelu wobec Clintonów oraz emocje Hillary w obliczu kryzysu małżeńskiego.
>>> czytaj więcej
Ile jest prawdy w "House of Cards"?
Całe Stany Zjednoczone żyją kampanią Hillary Clinton i Donalda Trumpa i ich pojedynkiem o fotel prezydencki w Białym Domu. Przed wyborami w USA w księgarniach ukaże się książka Kate Andersen Brower „Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu".
>>> czytaj więcej
Co poczytać we wrześniu?
Lato jeszcze trwa, ale wakacje już za nami. Wieczory coraz dłuższe. Co przeczytać we wrześniu? Zobaczcie nasze propozycje.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.