Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

KATARZYNA NOWAKOWSKA, znana również jako K.N. HANER, powraca z drugą częścią Zagrywki.
Jej bezpruderyjne i nasączone zmysłowością historie porwały serca tysięcy Polek.
I wciąż zaskakują!
Jacob kolejny raz złamał Abi serce, a wszystko zepsuło się w najmniej odpowiedniej chwili. Jednak wspólna przeszłość tych dwojga nie daje o sobie zapomnieć. Łączy ich zbyt wiele wspomnień. Wiąże też NBA, które oboje tak samo mocno kochają, ale którego też nienawidzą.
Abigail musi iść naprzód. Zraniona kobieta postanawia się odegrać. Jacob tonie we własnych błędach i zgubnym ego, a to wszystko ściąga go coraz bardziej w dół. Czy pojawienie się w grze nowego mężczyzny sprawi, że Jacob zawalczy o Abi? A może romans, który zaczął się od oszustwa, okaże się czymś więcej? Czy w świecie, w którym wszyscy grają nieczysto, jest szansa
na prawdziwą miłość? To będzie naprawdę mocny rewanż.

"Takiej dawki emocji zupełnie się nie spodziewałam. Katarzyna Nowakowska poprowadziła tę historię tak, że w trakcie lektury niczego nie można brać za pewnik. "Rewanż" nie jest po prostu dobrą książką, to absolutny must read. Gorąco polecam!
/Kinga Litkowiec, pisarka/

"To historia o pozorach i walce z przeszłością, która kreuje teraźniejszość. To historia o emocjach i nieprzepracowanych błędach młodości, które nie pozwalają żyć tu i teraz. To historia o kolejnych szansach i pierwszej miłości, która albo doda nam skrzydeł, albo ściągnie nas na dno. Katarzyna Nowakowska jak zawsze zapewnia emocjonalny rollercoaster, który nie pozwoli odłożyć historii Abi i Jacoba nawet na chwilę."
/Natalia Wielogórska, autorka profilu na Instagramie @mom_loves_books/

"Historia Abi nie należy do łatwych, ale czy miłość może być prosta? No właśnie! Katarzyna Nowakowska wraca z długo zapowiadanym drugim tomem „Zagrywki” i od razu funduje czytelnikom prawdziwy rollercoaster emocji. Przy tej książce nie będziecie się nudzić. Gorąco polecam!"
/Dorota Poneta, autorka profilu na Instagramie @kobieta_inspiruje/

""Rewanż" Katarzyny Nowakowskiej to finałowy mecz życia Abigail. Walka jest zacięta, a emocje na najwyższym poziomie. W tej książce nic nie jest pewne, a rzut za trzy punkty zawsze trafia prosto w serce. Czy Abi wyjdzie z tego obronną ręką? Autorka namieszała i w fenomenalnym stylu zakończyła tę serię. Ta historia nie tylko was zaskoczy – ona sponiewiera wasze serca. Gorąco polecam!"
/Marta Wiczuk, autorka profilu na Instagramie @moja_chwila_noca/Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7582-9

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.