Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Lauren Oliver

Requiem

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Ostatni tom bestsellerowej trylogii

Rewolucja rozlewa się na cały kraj, oddziały rządowe śledzą i brutalnie tępią grupy Odmieńców. Jako członkini ruchu oporu Lena znajduje się w samym centrum konfliktu. Rozdarta między Aleksem i Julianem walczy o swoje życie i prawo do miłości.

W tym samym czasie Hana prowadzi bezpieczne, pozbawione miłości życie u boku narzeczonego – nowego burmistrza Portland. Wkrótce drogi dziewczyn znów się zejdą, a ich spotkanie doprowadzi do bolesnej konfrontacji.

Czy można wybaczyć zdradę? Czy mury wreszcie runą?

Oprawa miękka

Format: 136 x 205

Liczba stron: 392

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-03-18

ISBN: 978-83-7515-170-1

Tytuł oryginalny: Requiem

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Recenzje

Gdy wszystko się kończy
22 21
Tym tomem żegnamy się z trylogią „Delirium". Jestem zadowolona z tej części, chociaż pozostał mi po niej pewien niedosyt. Ale o tym za chwilę, przypomnijmy sobie historię.
>>> czytaj więcej
Każda historia ma swój koniec
30 25
Po lekturze „Pandemonium" miałam mętlik w głowie i z niecierpliwością czekałam na „Requiem". Moja babska ciekawość była rozbudzona do tego stopnia, że kiedy książka powiła się na rynku bez namysłu ruszyłam na „polowanie" i już podczas powrotu do domu „weszłam" do świata Leny
>>> czytaj więcej
Czy po brutalnych przejściach można jeszcze kochać?
29 28
Premiera ,,Requiem" była jedną z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych. Po całkiem niezłym ,,Delirium" i przyprawiającym o zawał serca ,,Pandemonium", wprost nie mogłam doczekać się zakończenia trylogii. W końcu udało mi się zdobyć książkę i czytałam, czytałam, czytałam...
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.