Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Replika

Lauren Oliver

Replika

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Dwie dziewczyny, dwie historie, jedna zapierająca dech w piersiach powieść.

Gemma ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po nich pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają, chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół.
Rodzice chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo, trzymają ją pod kloszem, ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę, dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o swoich troskach. Niestety, w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się, że ma to związek z tajemniczą kliniką w Haven, znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca, gdzie miała jechać. Postanawia więc uciec z domu i sprawdzić, co tak naprawdę tam się stało.
Jakie tajemnice odkryje? I co łączy ją z Lirą, dziewczyną, którą spotka na swojej drodze?

Dwie dziewczyny, dwie historie, jedna zapierająca dech w piersiach powieść.

Poznaj losy Gemmy i Liry w niezwykłej formie. W każdym momencie możesz odwróć książkę i spojrzeć na wydarzenia oczami drugiej bohaterki.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 136 x 205

Liczba stron: 448

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-07-03

ISBN: 978-83-7515-447-4

Tytuł oryginalny: Replica

Tłumaczenie: Monika Bukowska

Materiały o książce

Victoria Aveyard, autorka bestsellerowej serii Czerwona Królowa

„Elektryzująca i aktualna książka, przy której twój puls przyspieszy, a serce może pęknąć z emocji. Dwie wielowymiarowe bohaterki, dwie intrygujące zagadki, dwie splecione ze sobą historie – a wszystko to połączone w jedną zaskakującą powieść”.

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.