Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ranczo

Danielle Steel

Ranczo

Tłumaczenie: Małgorzata Zajtek

BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

GDY ŻYCIOWA LEKCJA JEST SZANSĄ NA ZACIEŚNIENIE WIĘZI
Trzy przyjaciółki ze studiów tracą kontakt z powodu tragedii, z którą każda z nich radzi sobie w inny sposób. Mary Stuart ukrywa swoją samotność – wciąż nie uporała się z poczuciem winy i obawą, że mąż nigdy nie wybaczy jej śmierci ich syna. Tonya cieszy się urokami sławy, ale nic nie jest w stanie uleczyć jej złamanego serca i zastąpić dzieci, których pragnęła, ale nigdy nie miała.

Zoe jest samotną mamą adoptowanego dwulatka i pracuje jako lekarka w klinice opiekującej się chorymi na AIDS. Cały swój czas poświęca pracy – do momentu, w którym nieoczekiwane wieści zmuszają ją do przemyślenia zarówno swojej przyszłości, jak i obecnego życia.

Kiedyś nierozłączne, po dwudziestu latach spotykają się ponownie, by spędzić lato na ranczu. Z początku trudno jest im odbudować wieź, jednak moc przyjaźni okaże się silniejsza niż upływ czasu. Stare rany się zabliźnią, długo skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a dawna miłość odrodzi się lub zrobi miejsce dla zupełnie nowej.

Ranczo to poruszająca opowieść o sile kobiecej przyjaźni, która przynosi spokój i ukojenie nawet w obliczu największych życiowych wyzwań.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-8712-9

Tłumaczenie: Małgorzata Zajtek

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.