Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Alice Oseman

Radio Silence

Tłumaczenie: Nina Lubiejewska

Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć – ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama!
Niespodziewanie dziewczyna zostaje zauważona przez Radio Silence, autora swojego ulubionego podcastu, i otrzymuje propozycję współpracy – miałaby tworzyć grafiki do nowych odcinków. Dzięki zawartym znajomościom Frances zaczyna odkrywać siebie na nowo i zastanawiać się, czy wybrana przez nią droga na pewno jest jej przeznaczona. Wkrótce będzie musiała zdecydować, którą wersją siebie chce być... z wszelkimi tego konsekwencjami.
A bycie sobą wymaga odwagi.

[opinie czytelniczek]

Nie skłamię, mówiąc, że „Radio Silence” to najlepsza młodzieżówka, jaką czytałam. Pod warstwą lekkiej, pozornie uroczej opowieści o nastolatce poznającej autora swojego ulubionego podcastu kryje się piękna, głęboka, dopracowana, wielowątkowa historia. Alice Oseman dała mi wszystko, czego oczekuję od powieści młodzieżowej – a nawet dużo więcej.
/EWA MĘDRZECKA, catvloguje/

Książka o dorastaniu, podejmowaniu życiowych decyzji, definiowaniu siebie. Bo każdy z nas zderzy się z rzeczywistością – i okaże się, że jednak nie będzie tak, jak to sobie zaplanował. Mocna. Prawdziwa. Piękna. Mam nadzieję, że czytając tę książkę, pomyślicie sobie, że jest o was... i dla was.
/ANNA KLIMAS, mrs.klimas_reads/

Kto, jak nie młoda pisarka, potrafi najlepiej opowiedzieć, z jakimi problemami zderzają się dzisiejsi nastolatkowie? W bohaterach „Radio Silence” łatwo odnaleźć samych siebie.
/MARTA KORYTKOWSKA, bibliofilembyc.pl/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 416

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2019-04-22

ISBN: 978-83-7515-538-9

Tłumaczenie: Nina Lubiejewska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.