Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Przesilenie. Droga do siebie, kiedy przytłacza cię świat

Katherine May

Przesilenie. Droga do siebie, kiedy przytłacza cię świat

Tłumaczenie: Anna Dorota Kamińska

Książka dla wszystkich, którzy czasem czują się trochę dziwni.

Debiutancka książka autorki bestsellerowego Zimowania.

Katherine zmaga się z nadmiarem bodźców i zadań, żyje w nieustannym pędzie… Nawet drobiazg wyprowadza ją z równowagi, a dotyk drugiej osoby – choćby najbliższej – jest nie do wytrzymania. W końcu czuje, że tego wszystkiego jest po prostu zbyt wiele. To moment przesilenia.

Aby na nowo odnaleźć siebie, wyrusza w drogę najdłuższym, wymagającym siły i hartu ducha szlakiem wzdłuż wybrzeża Wielkiej Brytanii. Brnąc przez błoto i kamienie, walcząc z własnymi ograniczeniami, zaczyna rozumieć, skąd bierze się jej poczucie niedopasowania. Ale czy na pewno chce się dopasować? A co, jeśli to wcale nie będzie dla niej najlepsze?

Przesilenie jest jak rozumiejąca przyjaciółka, która pomaga lepiej zadbać o siebie i z czułością wspiera w procesie samoakceptacji.

Opowieść będąca afirmacją życia w czystej postaci. Pomaga zaprowadzić ład w naszych niespokojnych umysłach. Ta książka uczy, jak odnaleźć własny rytm i w pełni mu się poddać, zamiast dopasowywać się do życia, jakie odpowiada innym.

„Pięknie opowiedziana, smagana wiatrem historia”. Raynor Winn, autorka Słonych ścieżek.

„Podobnie jak w bestsellerowym Zimowaniu dbałość o szczegóły i poetycki język Katherine May skłaniają do zatrzymania się i zastanowienia. Autorka, dzieląc się swoimi doświadczeniami, zaprasza czytelników do przyjrzenia się własnym przeżyciom”.
/BookPage/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x208

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7757-1

Tłumaczenie: Anna Dorota Kamińska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.