Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pralinka nie daje za wygraną

Fanny Joly

Pralinka nie daje za wygraną

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Tęskniliście?

To znowu ja, Alinka! Tylko nie nazywajcie mnie Pra… Nie znoszę tego. W moim życiu jak zwykle dużo się dzieje. Wypływam z nieznośnymi braćmi w niebezpieczny rejs, na wyścigi zbieram nakrętki, odkrywam miłość do swinga, a nawet zostaję prawdziwą muzą Krzysia Trufli, najfajniejszego chłopca z całej szkoły! Ech, lecę, muszę to dla Was szybko spisać, bo zaraz zapomnę, a jeszcze czeka na mnie tabliczka mnożenia przez siedem… Do zobaczenia!

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-08-14

ISBN: 978-83-240-4612-6

Tytuł oryginalny: Cucu la praline met son grain de sel, Cucu la praline mène la danse, Cucu la praline n'a pas froid aux yeux, Cucu la praline fait son cirque

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Przeczytaj także

Najlepszy czas na czytanie? Teraz! Mniej stresu, lepsza przyszłość
Od dziś wszystkie polskie dzieci i wielu dorosłych jest zmuszonych do pozostania w domu. O tak wiele wolnego czasu konkurować będą producenci gier, filmów i telewizja. A my gorąco zachęcamy rodziców do skorzystania z kwarantanny w sposób, który zbuduje kompetencje dzieci na przyszłość i w tym obszarze przekuje potencjalny kryzys w sukces.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Fanny Joly o Pralince
Dorota Wellman

„Alinka-Pralinka nie jest słodziutka. Ta dziewczynka niczego się nie boi, rozrabia, ma własne zdanie i zdobywa świat. Mam nadzieję, że wyrośnie z niej kobieta z charakterem”.

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.