Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Katarzyna Michalak

Powrót do Poziomki

Ewa wreszcie jest szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek, ma śliczną córeczkę, a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać, że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.

Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…

Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty, a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata, bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.

Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż, czy ktoś inny?

„Powrót do Poziomki” to ciepła, zabawna powieść o ludziach, którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei, przyjaźni i miłości!

KATARZYNA MICHALAK – autorka ponad pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.

Czytelniczki o „Powrocie do Poziomki”:

Mało który pisarz ma odwagę opowiedzieć losy bohaterów po szczęśliwym zakończeniu. W „Powrocie do Poziomki” nie wszystko jest idealne: są dylematy, problemy, odejścia – jak w życiu. Ale wszystko to jest okraszone cudownym poczuciem humoru autorki, dzięki czemu książka krzepi niczym cukier! Czegóż chcieć więcej?
Amu

Czasami zapominamy o marzeniach, przytłacza nas codzienność, a pechowe dni odbierają nam siłę, by marzyć. Właśnie wtedy, gdy niebo wali się nam na głowę, nie zapominajmy, że dobro wraca do nas podwójnie. I o tym właśnie jest ta książka!
Książkomaniaczka

Cudowna, ciepła i zakręcona. Książka z gatunku tych, które się lekko czyta, a potem patrzy na świat przez różowe okulary. Prawdziwa powieściowa perełka!
Łucja

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 288

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2017-06-10

ISBN: 978-83-240-9393-9

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.