Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Alexandra Reinwarth

Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne

Tłumaczenie: Łukasz Kuć

Jak długo jeszcze masz zamiar spełniać oczekiwania innych?
Jak długo jeszcze będziesz spychać na dalszy plan to, co dla ciebie ważne i czego naprawdę chcesz?
Jak długo jeszcze to, co robisz, będzie zadowalać wszystkich poza tobą?
Wiemy, jak długo. Aż poznasz Alexandrę Reinwarth – niemiecką dziennikarkę, która postanowiła powiedzieć: pieprzyć to! I takiej samej odwagi chce nauczyć ciebie. To nie jest kolejny nudny poradnik. To książka, w której autorka opisuje swoje życie. Dzięki niej dowiesz się, jak inaczej można obchodzić się z ludźmi i rzeczami, jak reagować na okoliczności. Nauczysz się, jak z dystansem podchodzić do życia, nie będąc przy tym suką.
Decyduj o tym, czego chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. To twoje życie, twoje decyzje i twoje marzenia. Jeśli ciągle będziesz spełniać cudze oczekiwania, nigdy nie poczujesz prawdziwej radości życia. Pieprzyć to, co myślą inni. Zacznij żyć dla siebie!

Alexandra Reinwarth jest autorką wielu bestsellerów: sprzedano już ponad dwa miliony egzemplarzy jej książek. W krajach niemieckojęzycznych pisane przez nią poradniki cieszą się ogromnym uznaniem czytelników. Prawa do ich publikacji sprzedano wydawnictwom z kilkunastu innych krajów. Najsłynniejszą jej książką jest "Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania", a zacząć własne. Alexandra Reinwarth mieszka na południu Hiszpanii, w Walencji – tam pisze książki i pracuje w branży reklamowej jako producentka.

"Często lekturę tej książki przerywałam głośnym okrzykiem: „Tak! Pieprzyć to!”. Autorka w niezwykle zabawny sposób uświadamia nam, jak wiele społecznych oczekiwań steruje naszym życiem.
A gdyby tak – przynajmniej czasami i nie wychodząc na leniwą, ignorancką francę – nauczyć się więcej rzeczy olewać, nauczyć się zdrowego egoizmu i asertywności? Alexandra Reinwarth przekonuje, że małymi krokami da się wprowadzić zmiany w swoim sposobie myślenia i działania i w końcu cieszyć się pełnią życia – bez wyrzutów sumienia! Odetchnęłam z ulgą. Pieprzyć to!"
/DAGMARA HICKS, calareszta.pl/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 240

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-8135-147-8

Tłumaczenie: Łukasz Kuć

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.