Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pepe i spółka

Jean-Philippe Arrou-Vignod

Pepe i spółka

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Nowa książka autora Jaśków!

Pepe Kulka na pewno dogadałby się z Janem-A, najstarszym z gromady Jaśków. Tak samo jak on uwielbia się wymądrzać i zawsze myśli, że jest najlepszy. Razem z Matyldą, która potrafi zaczarować każdego belfra, i Remim – najsilniejszym z całej paczki, rozwiązują zagadki zniknięcia profesora, tajemniczej krypty w podziemiach szkoły i skradzionych klejnotów pewnej angielskiej księżnej. Nie przestają się kłócić, ale mimo wszystko zawsze wychodzą cało z tarapatów. Z nimi nie da się nudzić!

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 372

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-05-12

ISBN: 978-83-240-2884-9

Tytuł oryginalny: Enquete au college. Integrale 1

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Przeczytaj także

Brat i ojciec „Jaśków"
Jego najpopularniejszy cykl o rodzinie Jaśków sprzedał się we Francji w ponad półmilionowym nakładzie. Porównuje się go niekiedy z twórcą postaci legendarnego Mikołajka René Goscinnym. Jean-Philippe Arrou-Vignod, bo o nim mowa, jest jednym z najbardziej popularnych we Francji pisarzy dla dzieci i młodzieży (wcześniej tworzył dla dorosłych).
>>> czytaj więcej
Wywiad z autorem "Pepe i spółka"
Jean Philippe Arrou-Vignod uwielbiał komiksy Goscinnego i zaczytywał się w przygodach Mikołajka. Skąd czerpie pomysły do swoich książek?
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Jaśki wracają!

Recenzje

Książka dla wszystkich!
25 21
Chociaż na co dzień nie czytam tego typu książek, "Pepe i spółka znowu na tropie" wciągnęło mnie już od pierwszych zdań, podobnie jak i pierwsza część serii, którą skończyłam w jeden dzień! Pożyczyłam tą książkę przypadkiem od znajomej, bo jestem wierną fanką "Mikołajka" i jego przygód, i ogółem książek dla dzieci i młodzieży. Kolejna książka Arrou-Vignod ma wartką i niesamowicie wciągającą akcję, pełną zwrotów akcji i ciekawych postaci. Chociaż język książki jest prosty i klarowny, polecam ją szczególnie młodszym czytelnikom, ale i starszym, bo wydaje mi się że spodoba się osobom w każdym wieku.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.