Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jean-Philippe Arrou-Vignod

Pepe i spółka znowu na tropie

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Nieustraszone trio znowu w akcji!

Dla Pepe Kulki nie ma rzeczy niemożliwych. Poszukiwanie złotej salamandry w zamku nad Loarą? Polowanie na potwora z Loch Ness za pomocą podwodnej kobzy? Stworzenie prototypu maszyny latającej o dość oryginalnej nazwie – Culbertodaktyl? To pestka. Oczywiście, gdyby nie odwaga Remiego i pomysłowość Matyldy, byłoby trochę trudniej, ale ciii…

Kolejna książka autora Jaśków!

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-10-06

ISBN: 9788324029648

Tytuł oryginalny: Enquete au college. Integrale 2

Tłumaczenie: Magdalena Talar

Przeczytaj także

Brat i ojciec „Jaśków"
Jego najpopularniejszy cykl o rodzinie Jaśków sprzedał się we Francji w ponad półmilionowym nakładzie. Porównuje się go niekiedy z twórcą postaci legendarnego Mikołajka René Goscinnym. Jean-Philippe Arrou-Vignod, bo o nim mowa, jest jednym z najbardziej popularnych we Francji pisarzy dla dzieci i młodzieży (wcześniej tworzył dla dorosłych).
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Charakterki
24 24
Pepe, Remigiusz i Matylda potrafią pokazać charakterek - zupełnie, jak moja córuchna zakochana w ich wybrykach. Kryminalne zagadki z tego co widziałam, tak jak ,,Jaśki" wciągnęły ją bez reszty, więc wnioskuję, że pozycja idealna dla młodzieży.
>>> czytaj więcej
Pepe i spółka nie odstają od Jaśków
23 26
Choć sława autora opiera się na ,,Jaśkach", jego nowe produkcje takie jak ,,Pepe i spółka znowu na tropie" czy pierwsza część tychże przygód detektywistycznych absolutnie nie odbiegają poziomem od poprzednich. Masa smacznego humoru, inteligentnych puent i charakterków skrojonych mistrzowsko. Skoro dzieciaki uwielbiają... cóż mogę więcej powiedzieć.
>>> czytaj więcej
Serdecznie polecam!
32 21
Niedawno skończyliśmy lekturę tej fantastycznej książeczki. Z czystym sumieniem polecam ją zarówno młodszym jak i starszym czytelnikom. Rodzice z całą pewnością również się zaczytają. :) Książka opiera się na przygodach Mikołajka, co z całą pewnością jest jednym z jej atutów. "Pepe i spółka znowu na tropie" to zbiór detektywistycznych opowiadań. Poza świetną fabułą, poczuciem humoru książeczka urzeka typami charakterologicznymi głównych bohaterów. Książka idealna dla młodych detektywów.:)
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.