Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pełnia sił. Skuteczny plan, dzięki któremu pokonasz zmęczenie i odzyskasz siebie

Porady, jak pokonać wypalenie i zwiększyć energię, od znanej lekarki i ekspertki ds. żywienia
WYCZERPANIE NIE MUSI BYĆ TWOJĄ CODZIENNOŚCIĄ.

Masz wrażenie, że wiecznie gdzieś pędzisz i brakuje ci czasu dla siebie? Czujesz się przepracowana, przemęczona i przeciążona nadmiarem bodźców? Może nawet poprosiłaś o pomoc swojego lekarza i usłyszałaś, że czujesz się tak z uwagi na swój wiek, ilość pracy lub, co gorsza, że to po prostu „normalne”? Ale kiedy patrzysz w lustro, nie widzisz już dawnego błysku w oku i czujesz, że brak ci sił?
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, wiedz, że nie jesteś z tym sama. Kobiety w każdym wieku cierpią z powodu zmęczenia i wypalenia. Ale wyczerpanie wcale nie musi być twoją normą! Zainspirowana własną przemianą lekarka medycyny integracyjnej stworzyła specjalny program, aby każda z nas mogła odzyskać dawną energię – i swoje życie.
Pełnia sił przedstawia skuteczny 14-dniowy plan, którego celem jest pokonanie chronicznego zmęczenia, uwzględniający zmiany w planie dnia i żywieniu. To, jak dbasz o siebie na co dzień, ma wpływ na twoje funkcjonowanie. Już po dwóch tygodniach poczujesz przypływ sił, a po trzech miesiącach poczujesz się jak nowa osoba. Pora odzyskać utraconą energię i wrócić do życia, na które zasługujesz.
Powiedz „nie” zmęczeniu i odzyskaj pełnię sił!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 336

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7351-1

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.