Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Michael Bond

Paddington

Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski

Już w grudniu 2014 r. w kinach film o przygodach misia Paddingtona!

Na stacji Paddington w Londynie pojawia się mały zagubiony niedźwiadek. Przypadkowo wpada na państwa Brown, którzy zabierają go do siebie. Miś szybko zostaje nowym członkiem rodziny, a jego zdumiewające pomysły sprawiają, że nikt nie będzie się nudzić! Paddington da sobie radę z każdym problemem, zawsze jest czarujący i uprzejmy, a w kieszeni ma kanapkę z marmoladą na czarną godzinę. Czy będzie umiał przyzwyczaić się do wielkiego miasta? Jakie przygody go spotkają? I kto zostanie najlepszym przyjacielem niedźwiadka?

Oprawa twarda

Format: 135 x 210

Liczba stron: 448

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-11-17

ISBN: 978-83-240-2970-9

Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski

Przeczytaj także

Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia!
25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Wkrótce kinowa premiera filmu Paddington. Z tej okazji dla fanów londyńskiego misia przygotowaliśmy specjalne filmowe wydanie jego przygód.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Poznaj filmowego Misia
Zobacz zwiastun filmu
Zobacz zwiastun filmu

Recenzje

Pełna wrażeń podróż...
71 65
Chcesz przeżyć niezwykłą podróż nie wychodząc z domu? Sięgnij po Paddingtona, a poznasz Londyn, którego nie znałeś. Niesamowita historia, nie tylko dla dzieci. Zabawna i odprężająca. Historia tego niedźwiadka sprawia, że zapominasz o całym świecie i przeżywasz razem z tym misiem w kapeluszu niesamowitą przygodę.
>>> czytaj więcej
Ciekawa nie tylko dla dzieci
69 66
Książka, która spodobała się nie tylko mojej córce, ale również i mnie. Niezwykle ciekawe przygody sympatycznego misia strasznie nas wciągnęły i sprawiły, że czas anginowy przebiegł nam gładko i dość przyjemnie. Niesamowicie proste i pouczające historie. Nie tylko mali mogą uczyć się od tego zabawnego niedźwiadka, ale również my staruszkowie ;-)
>>> czytaj więcej
Nie tylko dla maluczkich
71 67
Książka nie tylko dla dzieciaków, ale mnie też starego pryka oczarowała. Bardzo spodobał mi się fakt, że autorowi udało się przedstawić przygody niedźwiadka na tle Londynu. Aż chcę się tam pojechać i pozwiedzać go razem z niedźwiadkiem, a od tej strony go nie znałem. Gdy następnym razem pojadę tam, na pewno będę chciał go zwiedzić oczami Misia Paddingtona.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.