Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Paddington zwiedza miasto

Michael Bond

Paddington zwiedza miasto

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Miś z walizką pełną przygód! Paddington ogromnie się cieszy, gdy jego przyjaciel pan Gruber zaprasza go na wspólne zwiedzanie Londynu. Zwłaszcza gdy dowiaduje się, że będą podróżować specjalnym autobusem wycieczkowym! Wkrótce jednak wpada w poważne tarapaty. Inni turyści biorą go za przewodnika i mały niedźwiadek zupełnie nie wie, jak sobie poradzić...
Kolejna opowieść o misiu Paddingtonie z pięknymi kolorowymi ilustracjami dla najmłodszych czytelników, którzy chcą poznać słynnego niedźwiadka.
Książka dla dzieci w wieku 3-5 lat.  Ucz się angielskiego z misiem Paddingtonem!Serwis www.paddington.com.pl to wyjątkowy portal do nauki języka angielskiego dla przedszkolaków. Znakomite i bezpieczne miejsce do zabawy oraz nauki angielskiego zostało przygotowane z myślą o najmłodszych. Paddington - miś z walizką pełną przygód - jest wspaniałym przyjacielem zarówno podczas rozwiązywania gier, krzyżówek i rebusów, jak podczas nauki angielskich słówek. Serwis www.paddington.com.pl to także niepowtarzalny Klub Misia Paddingtona, do którego może należeć każde dziecko. Będąc członkiem klubu, przedszkolak zbiera paddifunty i dostaje prezenty! Gry i zabawy opracowane przez doświadczonych pedagogów oraz metodyków języka angielskiego są dostosowane do potrzeb i umiejętności przedszkolaków.
Paddington to wspaniały przyjaciel Waszych dzieci zarówno podczas nauki, jak i w zabawie! 

Oprawa twarda

Format: 259x265

Liczba stron: 32

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-11-08

ISBN: 978-83-240-1427-9

Ilustracje: R.W. Alley

Tytuł oryginalny: Paddington and the Grand Tour

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.