Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Lynn Sheene

Ostatnie spotkanie w Paryżu

Tłumaczenie: Tatiana Szurlej

Porywająca historia o miłości i odwadze, rozgrywająca się w sercu romantycznego Paryża

Maj 1940 roku. Claire opuszcza Nowy Jork, by za oceanem rozpocząć nowe życie. Choć Paryż znajduje się pod okupacją, nie traci nic ze swej magii. Claire zakochuje się bez pamięci w urokliwym Mieście Świateł i... tajemniczym Thomasie. Gdy wojna staje na drodze wspólnemu szczęściu, Claire musi walczyć o życie ukochanego oraz ich wspólne marzenia. Zrobi wszystko, by mogli jeszcze raz spotkać się w Paryżu.

Wydanie kieszonkowe

Format: 124 x 195 mm

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-03-05

ISBN: 978-83-7515-209-8

Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko

Tytuł oryginalny: The Last Time I Saw Paris

Tłumaczenie: Tatiana Szurlej

Recenzje

Wojenna miłość
13 10
Lubię czytać o skomplikowanych życiowych sytuacjach, o trudnej przeszłości definiującej teraźniejszość, o poszukiwaniu własnej tożsamości i uczeniu się siebie. Lektury wykorzystujące ten motyw to najczęściej nie tylko porywające historie, w których czytelnik może się rozpłynąć, rozmarzyć i w napięciu śledzić kolejne perypetie, ale są to także pozycje tłumaczące w pośredni sposób, co tak naprawdę liczy się w życiu, co stanowi o jego głębi i wartości, dzięki czemu stajemy się bardziej ludzcy...
>>> czytaj więcej
Paryż, wojna i miłość
14 10
Sięgając po tę pozycję oczekiwałam lekkiego „romansidła", a trafiłam na kawał dobrej powieści obyczajowej pod hasłem „miłość i wojna". Naprawdę nieźle napisana i wciągająca. Pochłonęłam ją w jeden wieczór.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.