Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Kate Saunders, Brian Sibley, Alan Alexander Milne, Jeanne Willis, Paul Bright

Nowe przygody Kubusia Puchatka

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Przenieś się do Stumilowego Lasu i znów spotkaj ulubionych bohaterów z dzieciństwa: Kubusia Puchatka, Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Kłapouchego i resztę przyjaciół. Te ciepłe, zabawne historie to ponadczasowe lekcje przyjaźni, pokazujące siłę dziecięcej wyobraźni.
Nieważne, czy masz 5 czy 55 lat. „Nowe przygody Kubusia Puchatka” to obowiązkowa lektura rozchmurzająca w każdym wieku. Oficjalna kontynuacja klasycznych opowiadań A.A. Milne’a autorstwa najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci z nowymi pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda i w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka.

Oprawa twarda

Format: 140x205

Liczba stron: 136

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania: 2017-04-10

ISBN: 978-83-240-7615-4

Tytuł oryginalny: The Best Bear in all the World

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Przeczytaj także

Najlepsze książki na Dzień Dziecka!
Już za kilka dni najbardziej wyczekiwany przez dzieci dzień w roku - Dzień Dziecka! Jakie książki podarować maluchom? Mądre, piękne i ciekawe. Właśnie takie nowości proponujemy!
>>> czytaj więcej
Michał Rusinek: Lubię wyzwania
- Największą siłą książki Milne'a są postacie i ich wyrazistość - każda ma swój język, każda ma swoje poglądy, każda ma swój typ nerwicy - opowiada Michał Rusinek, tłumacz „Nowych przygód Kubusia Puchatka".
>>> czytaj więcej
Wiosenne premiery dla dzieci
Weekend majowy za pasem. Nie zapomnijcie spakować do plecaka czy walizki książek dla swoich pociech. Pogoda jest nieprzewidywalna, a w czasie deszczu na nudę najlepsze są książki! Prezentujemy najlepsze premiery tej wiosny dla dzieci. Zobaczcie!
>>> czytaj więcej
O Kubusiu Puchatku w krakowskiej Bonarce
W najbliższą niedzielę zapraszamy do krakowskiej Bonarki na spotkanie z Michałem Rusinkiem, tłumaczem książki „Nowe przygody Kubusia Puchatka".
>>> czytaj więcej

Recenzje

Stary poczciwy miś
0 2
Dziewięćdziesiąte urodziny Kubusia Puchatka to wspaniały moment. I wspaniała okazja, którą można wykorzystać do mniej lub bardziej niecnych celów. Tym razem postawiono na oficjalną kontynuację opowiadań A.A. Milne'a z nowymi pięknymi ilustracjami.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.