Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nigdy nie zapomnę

Kerry Lonsdale

Nigdy nie zapomnę

Tłumaczenie: Aleksandra Kamińska

Czy pozwolisz miłości odejść?

Los wywrócił życie Aimee do góry nogami. W dniu, w którym miała stanąć na wymarzonym ślubnym kobiercu, pochowała miłość swojego życia – Jamesa. Po pogrzebie podeszła do niej tajemnicza kobieta, twierdząc, że ukochany nie umarł. I choć cały świat przekonuje Aimee, że życie musi toczyć się dalej, w jej sercu cały czas tli się nadzieja i niepokój. Nie zdoła zapomnieć o przeszłości, dopóki nie dowie się, czy James żyje.

Bestsellerowy debiut, który zawojował serca czytelniczek w USA i został okrzyknięty najlepszą lekturą na lato 2016. Świetnie napisana, zapierająca dech w piersiach opowieść o miłości, nadziei i wyboistej drodze do szczęścia.
Żeby przeczytać tę książkę, będziesz potrzebować paczki chusteczek, tyle w niej emocji. Opowieść Kerry Lonsdale o losie, który w sekundę potrafi odmienić życie, chwyta za serce.
— „Sunset Magazine”

Kerry Lonsdale – amerykańska pisarka, jej debiutancka powieść Nigdy nie zapomnę stała się bestsellerem Amazona i „Wall Street Journal”, budząc wzruszenie i zachwyt tysięcy czytelniczek. Autorka mieszka w północnej Kalifornii wraz z mężem, dwojgiem dzieci i starym golden retrieverem, który jest przekonany, że nadal jest szczeniakiem.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-08-14

ISBN: 978-83-240-4951-6

Tytuł oryginalny: Everything We Keep

Tłumaczenie: Aleksandra Kamińska

Przeczytaj także

Czy pozwolisz miłości odejść?
A co, gdyby wymarzony i najpiękniejszy dzień twojego życia stał się najgorszym, który zrujnuje wszystkie twoje plany i nadzieje? Niewyobrażalne, prawda? Los jednak potrafi w mgnieniu oka wywrócić nasze życie do góry nogami w chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.