Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jess Lourey

Niewypowiedziane

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

THRILLER ROKU WEDŁUG AMAZONA

Powieść zainspirowana prawdziwą historią szokujących porwań w rodzinnym miasteczku autorki.
Cassie wiedzie beztroskie życie nastolatki: mieszka na farmie, marzy o byciu pisarką i podkochuje się w najfajniejszym chłopaku w szkole. To jednak tylko pozory skrywające mroczną prawdę: raz po raz jej ojciec organizuje dziwne przyjęcia, podczas których goście zrzucają maski przyzwoitości, a ona nie może o tym mówić głośno.

Pewnego dnia miasteczko nawiedza łowca.

Miejscowi chłopcy znikają jeden po drugim. Kiedy wracają, są brutalni i zamknięci w sobie. Mieszkańcy przerzucają się oskarżeniami, miasteczko zaczyna karmić się szokującą plotką, aż w końcu zagadkową przemianę przechodzi także ukochana siostra Cassie.

Co ukrywa małomiasteczkowa społeczność? Aby uratować siebie i swoich najbliższych, Cassie musi odnaleźć się w świecie, gdzie każdy grzech uchodzi na sucho i tylko niewypowiedziana na głos prawda jest niewybaczalna.

Thriller, w którym napięcie rośnie z rozdziału na rozdział.
„Publishers Weekly”

Ta historia zostanie z tobą długo po tym, gdy odłożysz książkę na półkę.
Rob Hart, autor „Magazynu”

Nie byłem w stanie przestać czytać, bo gdybym to zrobił, miałbym wrażenie, jakbym zdradził Cassie. Zostawił ją samą w ciemności, nastawiającą uszu i zarazem obawiającą się tego, co może usłyszeć.
Marcus Sakey, autor „Na ostrzu”

JESS LOUREY – bestsellerowa autorka nominowana do nagród Agatha, Anthony i Lefty. Uczy kreatywnego pisania i socjologii, jest laureatką stypendium Loft’s Excellence in Teaching, autorką bloga „Psychology Today”. Jej wystąpienie w ramach TEDx obejrzało ponad 50 tysięcy osób.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Liczba stron: 368

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-6732-9

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.