Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sebastian „Kickster” Kraszewski

MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać

CZY TO PRAWDA, ŻE NIE KUPUJE SIĘ SAMOCHODÓW NA „F”?

CZY WŁAŚCICIELE WŁOSKICH AUT RZECZYWIŚCIE NIE MÓWIĄ SOBIE „DOBRY WIECZÓR”, BO WIDZIELI SIĘ JUŻ RANO U MECHANIKA?

CZY NIEMIEC NAPRAWDĘ PŁAKAŁ, JAK SPRZEDAWAŁ?

Sebastian Kraszewski, znany jako Kickster, prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTubie. Odkąd zaczął przygotowywać odcinki, jego wiedza na temat motoryzacji powiększa się niczym korozja w bitym polonezie. Podobnie jak liczba jego fanów – obserwuje go ponad 900 000 osób.

W swojej książce opisuje i ocenia najpopularniejsze modele samochodów, które kształtowały rzeczywistość polskich dróg. Testuje, sprawdza, porównuje. Punktuje mankamenty, które Mirek Handlarz stara się skrzętnie ukryć. Pisze o modelach, którymi warto się zainteresować, i wskazuje te, od których trzeba trzymać się jak najdalej.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE NIKT CI NIE WCIŚNIE BYLE GRATA!

Golf drugiej generacji to chyba jeden z najbardziej pancernych i idiotoodpornych samochodów na świecie. Miał tyle cynku na blachach, że NASA przetapiała go na układy scalone do promów kosmicznych. Należał do niemal wymarłego już dziś gatunku aut produkowanych po to, by jeździły przez dwadzieścia lat, zamiast rozsypać się po dwóch i napędzać gospodarkę, w tym wypadku i tak już bogatych Niemców.


SEBASTIAN „KICKSTER” KRASZEWSKI – youtuber, dziennikarz i influencer motoryzacyjny w jednym. Samouk i pasjonat. Przygodę z YouTube’em rozpoczął w grudniu 2015 roku i od tamtej pory wciąż rozwija swój kanał. Najbardziej znane są jego filmy z cyklu „MotoznaFca”, bardzo popularne są również te z serii „Kickster jedzie”, „Kickster na wyjeździe” czy „Lista Kickstera”. Samochody to jego pasja, ale także praca, dlatego nieustannie dąży do doskonalenia swojej motoryzacyjnej wiedzy i umiejętności kierowcy.

youtube.com/KicksterTV

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 155x215

Liczba stron: 376

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-8135-316-8

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.