Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Już we wrześniu nowy kryminał Marka Krajewskiego

Wrocław, rok 1913.
Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą determinacją rzuca się w wir śledztwa, które jest boleśnie nieprzewidywalne – albo ocali jego karierę, albo doprowadzi go do upadku.
W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion. Czy to zbiorowe samobójstwo, a może rytualny mord? Kto jest winny? Żydzi? Masoni? Mock nie przypuszcza nawet, że ta sprawa otworzy przed nim najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. I sam przekona się, że w jego zawodzie nie ma miejsca ani na zaufanie, ani na litość.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-09-12

ISBN: 978-83-240-4341-5

Przeczytaj także

Spotkanie z Markiem Krajewskim w Wieliczce
W piątek 27 października zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce na spotkanie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Jastrzębiu-Zdroju
W czwartek 26 października zapraszamy na spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Gdańsku - zapraszamy na spotkanie
W sobotę 21 października w Bibliotece Manhattan w Gdańsku-Wrzeszczu odbędzie się spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Chwałowicach
W piątek 20 października zapraszamy do Chwałowic na spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim
W piątek 6 października w Centrum Kultury Galeria Kina Goplana, ul. Wojska Polskiego 54 w Połczynie-Zdroju odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Koszalinie
W czwartek 5 października o godzinie 17 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie przy pl. Polonii1 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie
W środę 4 października o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Agnieszki Osieckiej w Darłowie przy ulicy Wieniawskiego 19 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Tarnowie
W poniedziałek 2 października zapraszamy do Tarnowa na spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim w ramach cyklu „Molekuły Literatury".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Płocku
W czwartek 28 września zapraszamy do Płocka na spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Nowy kryminał Marka Krajwskiego - przeczytajcie fragment!
Na koniec wakacji szykujemy dla Was mocny kryminał. Eberhard Mock stanie przed dramatycznym wyborem. Już dziś jako pierwsi możecie przeczytać fragment najnowszej powieści Marka Krajewskiego „Mock. Ludzie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W sobotę 26 sierpnia o godzinie 17 w Księgarni Autorskiej w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim z okazji premiery jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W czwartek 24 sierpnia o godzinie 18 w Empiku Juniorze w Warszawie odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim i premiera jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski i Dorota Karaś na Targach we Wrocławiu
Zapraszamy na spotkania z naszymi autorami podczas Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które rozpoczynają się w czwartek 1 grudnia w Hali Stulecia.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Toruniu
W poniedziałek 28 listopada Marek Krajewski spotka się z czytelnikami w Toruniu.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Nowym Sączu
W piątek 25 listopada zapraszamy do Nowego Sącza na spotkanie z Markiem Krajewskim. Znany pisarz będzie opowiadał o swoich książkach i pracy nad nimi.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Przemyślu
W czwartek 24 listopada Marek Krajewski spotka się z czytelnikami w Przemyślu.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Trzebini
W środę 23 listopada zapraszamy do Trzebini na spotkanie z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej powieści „Mock".
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Bielsku-Białej
We wtorek 22 listopada zapraszamy do Bielska-Białej na spotkanie z Markiem Krajewskim. Znany pisarz będzie opowiadał o swoich książkach i pracy nad nimi.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Łodzi
W sobotę 19 listopada zapraszamy do Łodzi na spotkanie z Markiem Krajewskim. Z mistrzem kryminału będzie można porozmawiać m.in. o jego najnowszej powieści „Mock".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Warszawie
W czwartek 17 listopada zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej powieści „Mock".
>>> czytaj więcej
Krakowski Czwartek Kryminalny z Markiem Krajewskim
W czwartek 10 listopada zapraszamy na Krakowski Czwartek Kryminalny, którego gościem będzie Marek Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Ruszają Targi Książki w Krakowie!
27 października ruszają 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli obejrzeć i kupić nowości i bestsellery Znaku oraz spotkać się z pisarzami i zdobyć ich autograf!
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Gdyni!
W sobotę 22 października w ramach festiwalu Afera Kryminalna Marek Krajewski spotka się z czytelnikami w Bibliotece Wzgórze w Gdyni.
>>> czytaj więcej
Na ratunek porwanemu pisarzowi!
Byliście kiedyś nocą w Hali Stulecia? Mieliście okazję zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca? Nawet nie wiecie, jak łatwo się tam zgubić!
>>> czytaj więcej
Kiedyś napiszę powieść historyczną
W ubiegłym tygodniu na naszym profilu na Facebooku mogliście zadać pytania Markowi Krajewskiemu, którego najnowsza powieść „Mock" już staje się bestsellerem. Wybraliśmy pięć pytań, oto odpowiedzi mistrza kryminału.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Krakowie!
W czwartek 22 września zapraszamy na spotkanie z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej kryminalnej powieści „Mock".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w księgarniach Autorskich
We wrześniu zapraszamy wszystkich miłośników kryminałów i dobrych książek do naszych księgarń Autorskich na spotkania z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej powieści „Mock".
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Warszawie
We wtorek 13 września zapraszamy do Empiku Junior w Warszawie na spotkanie z Markiem Krajewskim. Mistrz kryminału będzie opowiadał o swojej najnowszej mrocznej powieści zatytułowanej „Mock".
>>> czytaj więcej
Fragment najnowszego kryminału Marka Krajewskiego
Dziś jako pierwsi możecie przeczytać fragment najnowszej powieści kryminalnej Marka Krajewskiego „Mock".
>>> czytaj więcej
Co poczytać we wrześniu?
Lato jeszcze trwa, ale wakacje już za nami. Wieczory coraz dłuższe. Co przeczytać we wrześniu? Zobaczcie nasze propozycje.
>>> czytaj więcej
Zapraszamy do Sopotu!
W czwartek 18 sierpnia rozpoczyna się festiwal Literacki Sopot. Z  pewnością jedną z największych atrakcji będzie spotkanie z Markiem Krajewskim, podczas którego mistrz kryminałów zdradzi tytuł swojej najnowszej książki.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.