Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Marek Krajewski

Mock. Ludzkie zoo

Ostatni krąg zła

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-08-21

ISBN: 978-83-240-4968-4

Przeczytaj także

Marek Krajewski gościem spotkania z cyklu "Kij w mrowisku!"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na spotkanie z cyklu "Kij w mrowisku!" Czyli ważne tematy, na które warto rozmawiać", które odbędzie się 14 grudnia o godz. 19.

 


>>> czytaj więcej
Grudniowe spotkania z Markiem Krajewskim
Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Markiem Krajewskim, które odbędą się w najbliższych dniach.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Wieliczce
W piątek 27 października zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce na spotkanie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Jastrzębiu-Zdroju
W czwartek 26 października zapraszamy na spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Wielkie święto czytelników i pisarzy
Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Od 26 do 29 października w EXPO Kraków będziecie się mogli spotkać z ulubionymi pisarzami i kupić książkowe nowości.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Gdańsku - zapraszamy na spotkanie
W sobotę 21 października w Bibliotece Manhattan w Gdańsku-Wrzeszczu odbędzie się spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Chwałowicach
W piątek 20 października zapraszamy do Chwałowic na spotkanie z mistrzem kryminału Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim
W piątek 6 października w Centrum Kultury Galeria Kina Goplana, ul. Wojska Polskiego 54 w Połczynie-Zdroju odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Koszalinie
W czwartek 5 października o godzinie 17 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie przy pl. Polonii1 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie
W środę 4 października o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Agnieszki Osieckiej w Darłowie przy ulicy Wieniawskiego 19 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Tarnowie
W poniedziałek 2 października zapraszamy do Tarnowa na spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim w ramach cyklu „Molekuły Literatury".
>>> czytaj więcej
Kącik Czytelniczy na Dworcu Autobusowym w Krakowie z książkami Znaku
Na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie pojawiło się nowe wyjątkowe miejsce - to prawdopodobnie jedyny w Polsce pokój do czytania, w którym będzie można znaleźć chwilę relaksu i zagłębić się w lekturze. Książki zapewniło wydawnictwo Znak. Projekt i koncepcja miejsca powstała we współpracy z firmą IKEA Kraków, która podjęła się aranżacji przestrzeni.
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Tczewie - zapraszamy na spotkanie
W piątek 29 września, o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 6 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim organizowane w ramach jesiennej edycji „Czytelniczego Ekspresu".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Płocku
W czwartek 28 września zapraszamy do Płocka na spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.
>>> czytaj więcej
Nowy kryminał Marka Krajwskiego - przeczytajcie fragment!
Na koniec wakacji szykujemy dla Was mocny kryminał. Eberhard Mock stanie przed dramatycznym wyborem. Już dziś jako pierwsi możecie przeczytać fragment najnowszej powieści Marka Krajewskiego „Mock. Ludzie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W sobotę 26 sierpnia o godzinie 17 w Księgarni Autorskiej w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim z okazji premiery jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W czwartek 24 sierpnia o godzinie 18 w Empiku Juniorze w Warszawie odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim i premiera jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.