Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Mistrz

Andy Andrews

Mistrz

To niezwykła opowieść, która odmieniła życie milionów ludzi na całym świecie

Pewnego dnia w małym nadmorskim miasteczku pojawia się tajemniczy mężczyzna, Jones – dla jednych włóczęga, dla drugich wędrowiec. Taszczy wielką walizkę, czasem kogoś zagadnie. Wybiera smutnych, nieszczęśliwych i zdruzgotanych ludzi. Mówi: „Chodź tu bliżej, do światła”. Potem życie każdego z nich się zmienia. A po kilku dniach…  

„Mistrz” to niezwykła opowieść, która odmieniła życie milionów ludzi na całym świecie. Została przetłumaczona na dwadzieścia języków i stała się międzynarodowym bestsellerem. Teraz Ty możesz poznać sekret Jonesa. Najlepsze dopiero przed Tobą!

Oprawa twarda z obwolutą

Liczba stron: 192

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-10-13

ISBN: 978-83-7515-176-3

Tytuł oryginalny: The Noticer

Recenzje

Dla szukających własnej drogi
72 35
Cudowna, cieplutka, rozgrzewa jak gorące winko w chłodne, zimowe wieczory. „Mistrz" to bardzo ciekawa i niewątpliwie zmuszająca do refleksji książka. Napisana prostym, przystępnym językiem, a słowa głównego bohatera dające zaufanie, są niezwykle cenne i pomocne. Ta książka jest dla wszystkich! Dla tych, którzy wierzą w potęgę podświadomości, jak również dla tych, którzy nie tolerują rad zawartych w poradnikach dotyczących rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.