Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jane Graves

Mąż z ogłoszenia

Tłumaczenie: Paulina Makles

Miłość ma swoje tajemnice

Alison ma trzydzieści jeden lat i... zero szczęścia w miłości. Kiedy kolejny potencjalny narzeczony okazuje się kompletnym nieporozumieniem, dziewczyna postanawia skorzystać z usług biura matrymonialnego. To, do którego trafia, jest inne niż wszystkie. Jego przystojny szef nie pozwoli, by Alison spotkała choć jednego interesującego mężczyznę. Dlaczego? Miłość ma swoje tajemnice.

Wydanie kieszonkowe

Format: 124 x 195 mm

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-03-05

ISBN: 978-83-7515-210-4

Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko

Tytuł oryginalny: Heartstrings and Diamond Rings

Tłumaczenie: Paulina Makles

Recenzje

Wyśmienita książka na poprawienie humoru
85 28
Po książkę J. Graves „Mąż z ogłoszenia" sięgnęłam ze względu na jej tytuł, może to mało ambitne, ale tak było.
Tak wiele mówi się, pisze o znajomościach zawieranych przez ogłoszenie czy to w prasie, czy w internecie, że chciałam przekonać się, jakie rezultaty przedstawiono w tej książce. Czy poznanie kogoś w ten sposób na dłużej, a być może na zawsze, jest możliwe? Która z tez zostanie potwierdzona bądź obalona?
>>> czytaj więcej
Miłość w akcie desperacji
83 27
Alison zbliża się do swoich 30. urodzin, jak każda kobieta marzy o założeniu rodziny, o dzieciach, po prostu o normalnym życiu. Niestety, ciągle trafia na nieodpowiednich facetów. Albo okazują się gejami lub tak, jak w przypadku ostatniego kandydata proponują jej seksualny trójkąt zamiast oświadczyn, których ona się spodziewa. Mimo tego Alison usilnie wierzy, że gdzieś tam, czeka ktoś.
>>> czytaj więcej
Miłość chodzi różnymi drogami
79 33
Mąż z ogłoszenia" to dobrze się czytająca opowieść przygodowa o perypetiach nieco zdesperowanej 31-latki szukającej miłości, męża i rodzinnej stabilizacji. Sama nie mając szczęścia w miłości, bohaterka decyduje się na pomoc męskiej swatki. Jednak kolejni kandydaci nie spełniają oczekiwań młodej kobiety.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.