Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Roald Dahl

Matylda

Tłumaczenie: Karolina Kopczyńska-Rojek

To nie będzie kolejna nudna lektura

Nie ma tu zwykłej szkoły – jest za to dyrektorka, która w wolnym czasie… rzuca uczniami na odległość. Nie ma troskliwych rodziców – tylko mama i tata zajęci oglądaniem telewizji. Ale jest za to prawdziwy geniusz, Matylda, która przeczytała wszystkie książki w bibliotece i wie, jak dać nauczkę niedobrym dorosłym!

Kolejna fantastyczna książka autora Charliego i fabryki czekolady wprowadzi Cię w pełen przygód świat Matyldy, bohaterki filmu o tym samym tytule.

Oprawa twarda z obwolutą

Format: 123x174mm

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-01-25

ISBN: 978-83-240-3918-0

Tłumaczenie: Karolina Kopczyńska-Rojek

Przeczytaj także

Najlepszy czas na czytanie? Teraz! Mniej stresu, lepsza przyszłość
Od dziś wszystkie polskie dzieci i wielu dorosłych jest zmuszonych do pozostania w domu. O tak wiele wolnego czasu konkurować będą producenci gier, filmów i telewizja. A my gorąco zachęcamy rodziców do skorzystania z kwarantanny w sposób, który zbuduje kompetencje dzieci na przyszłość i w tym obszarze przekuje potencjalny kryzys w sukces.
>>> czytaj więcej
Kącik Czytelniczy na Dworcu Autobusowym w Krakowie z książkami Znaku
Na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie pojawiło się nowe wyjątkowe miejsce - to prawdopodobnie jedyny w Polsce pokój do czytania, w którym będzie można znaleźć chwilę relaksu i zagłębić się w lekturze. Książki zapewniło wydawnictwo Znak. Projekt i koncepcja miejsca powstała we współpracy z firmą IKEA Kraków, która podjęła się aranżacji przestrzeni.
>>> czytaj więcej
Długo oczekiwana lektura szkolna w nowym wydaniu!
Kolejna fantastyczna książka autora "Charliego i fabryki czekolady" wprowadzi czytelnika w pełen przygód świat Matyldy!
>>> czytaj więcej
Zabierz książkę na ferie!
Wiemy, że czekacie na polską premierę światowego bestsellera Lauren Groff „Fatum i furia", która już w marcu! Aby umilić Wam ten czas, proponujemy świetne lektury na ferie. Zabierzcie je ze sobą na narty!
>>> czytaj więcej
Uwaga! To nie będzie kolejna nudna lektura!
W Znak Emotikon ukazała się właśnie „Matylda" Roalda Dahla - długo oczekiwana lektura szkolna w nowym wydaniu! Filmowa bohaterka wraca na karty książki!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Małgorzata Ohme o książkach Roalda Dahla

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.