Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Andrzej Maleszka

Magiczne Drzewo. Cień smoka

Nowa powieść z bestsellerowego cyklu „Magiczne Drzewo”

Nieostrożny czar wywołuje z głębin morskiego smoka wraz z armią groźnych stworów. By je pokonać, Kuki musi zdobyć figurkę z Magicznego Drzewa. Przedmiot jest nagrodą w konkursie tańca, ale Kuki nie umie tańczyć. Figurka przeistacza się w żywą istotę obdarzoną niezwykłymi cechami. Dzięki niej Kuki, Gabi i gadający pies zwyciężą przybysza z podwodnego świata.

Smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”… Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

Na podstawie „Magicznego Drzewa” Andrzej Maleszka stworzył znany na całym świecie cykl filmowy nagrodzony telewizyjnym Oscarem – Emmy Award.

Oprawa twarda

Format: 123x174

Liczba stron: 480

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-10-06

ISBN: 978-83-240-2963-1

Przeczytaj także

"To, co tworzy Andrzej Maleszka, właściwie nie ma konkurencji"
Co podarować dziecku pod choinkę? Najlepiej książkę! A jaką? Danuta Stenka nie ma wątpliwości.
>>> czytaj więcej
Najlepsze książki ZNAKU
Oto lista tytułów, które walczą o miano Bestsellera. Laureatów tegorocznej edycji poznamy na początku lutego.
>>> czytaj więcej
Prezydent RP docenił Andrzeja Maleszkę
Autor serii Magiczne Drzewo został uhonorowany Nagrodą Pary Prezydenckiej w kategorii film za wybitne osiągnięcia w twórczości dla dzieci i młodzieży.
>>> czytaj więcej
Serce Gagi 2014 dla Joanny Olech i Andrzeja Maleszki
Tytuł „Człowieka, który inspiruje" otrzymał autor serii Magiczne Drzewo za zrozumienie świata najmłodszych. Joannę Olech doceniono jako „Człowieka, który edukuje" za nową jakość w książkach dla dzieci.
>>> czytaj więcej
Plejada autorów Znaku
Przyjdź na stoisko C30 i spotkaj swoich ulubionych pisarzy. W sobotę 25 października będzie ich 9! 
>>> czytaj więcej
ZNAK(omite) stoisko C30!
Zapraszamy na Krakowskie Targi Książki. W piątek 24 października będziemy gościć Andrzeja Maleszkę, Jerzy Illga i Magdalenę Tulli. Czekamy na Państwa!
>>> czytaj więcej
Zdobądź autograf laureata telewizyjnego Oscara
Zapraszamy na spotkania z Andrzejem Maleszką, twórcą książek z serii Magiczne Drzewo w ramach Targów Książki w Krakowie. Zobacz gdzie autora można spotkać!
>>> czytaj więcej
Nowa powieść z bestsellerowej serii!
Jakie przygody czekają bohaterów Magicznego Drzewa tym razem? Ilustracje z nowego tomu - Cień smoka - do oglądnięcia już teraz!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Film promujący książkę
Zapraszamy na fanpage

 

Spotkanie z Andrzejem Maleszką podczas 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Recenzje

Świetna
39 36
Rewelacja! Syn oczywiście przeczytał już Cień Smoka! Zresztą podobnie jak wcześniejsze części! Książka rewelacyjnie nadaje się dla każdego czytelnika! Wciągnęła nawet mojego męża, który fanem czytania nie jest! ;) Książka dużo lepsza niż filmy! ;) Polecam!
>>> czytaj więcej
Świetna książka
32 37
„Cień smoka" naprawdę mnie zachwycił! Od dawna jestem fanką Maleszki i muszę powiedzieć, że ta część, tak jak poprzednie była świetna! Przygody moich ulubionych bohaterów się nie nudzą, co chwila coś mnie zaskakuje. ;) Najbardziej podoba mi się to, że żyją oni w świecie takim jak ja, z Internetem i gadżetami pod ręką. No i jednocześnie wszędzie jest pełno magii i nieprawdopodobnych zdarzeń. Polecam :)
>>> czytaj więcej
Super prezent!
39 42
Hej, dostałem tą książkę na prezent urodzinowy i przeczytałem ją w 3 dni! Jest naprawdę super, bardzo wciągnęły mnie przygody Blubka, Kukiego, Gabi i Idy. W ogóle się nie nudziłem, kiedy to czytałem. Polecam wszystkim!
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.