Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

John Marsden

Kroniki Ellie. Wojna się skończyła, walka wciąż trwa

Tłumaczenie: Anna Gralak

Główna bohaterka serii "Jutro" powraca!

Wojna się skończyła, ale walka trwa nadal.

Liczyliśmy na spokój. Ale kiedy opadł bitewny kurz okazało się, że teraz o wiele trudniej rozpoznać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Przekonałam się też na własnej skórze, że nasze czyny przynoszą czasem konsekwencje, których nie da się przewidzieć – i którym nie jesteśmy w stanie zapobiec…
Acha. Jest jeszcze Lee. Coś się między nami wydarzyło. Coś, co zmieniło mnie na zawsze…

Książki Johna Marsdena to fenomen. Powieści o grupie nastolatków, którzy walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię otrzymały kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazły się na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami.

Jeśli staniesz do walki, możesz wygrać albo przegrać. Jeśli nie będziesz walczyć, przegrasz na pewno.

Oprawa miękka

Format: A5

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-02-18

ISBN: 978-83-240-2360-8

Opracowanie graficzne: Magdalena Zawadzka

Tytuł oryginalny: The Ellie Chronicles #1: While I Live

Tłumaczenie: Anna Gralak

Materiały o książce

Strona serii ”Jutro”

Recenzje

Gratka dla fanów
74 28
Na "Kroniki Ellie" czekałam bardzo wytrwale, ale udało mi się je kupić dopiero trzy dni po premierze. Czy to możliwe, że nigdzie wcześniej w Gdańsku ich nie było?
No, ale to już inna bajka...
Twórczość Johna Marsdena znam bardzo dobrze. Przeczytałam wszystkie części cyklu "Jutro", w którym zakochałam się bez pamięci. Może nie czytałam go w chwili wielkiego boomu, jaki nastąpił po wydaniu drugiej części, ale przynajmniej nie musiałam długo czekać na kolejne tomy. Myślę, że to była dobra decyzja, bo z reguły nie lubię czekać, by dowiedzieć się, co się będzie działo z moimi ukochanymi bohaterami.
>>> czytaj więcej
Jak skończyła się wojna
62 38
Po serii "Jutro" nie spodziewałam się, że autor pokusi się o rozpoczęcie następnej, wyjaśniającej to, co się działo po tym wszystkim. Od momentu, kiedy Ellie wróciła na swoją farmę, nie wydarzyło się nic dziwnego. Ale kiedy została sama, stając się jednocześnie matką i siostrą - nikomu nie było już do śmiechu.
>>> czytaj więcej
Inna historia
62 44
7-tomowa seria "Jutro" zdobyła serca czytelników na całym świecie, w tym także moje. Saga była bowiem pełna akcji, sensacji, z dobrą dawką romansu i humoru, a czytanie jej wywoływało często skrajne emocje.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.