Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Richard Paul Evans

Kolory tamtego lata

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Przyjaciele Eliany mówili, że jej życie to bajka. Dziewczyna z amerykańskiego miasteczka zakochała się w przystojnym Włochu i zamieszkała z nim w kraju, którego język brzmi jak poezja, a jedzenie smakuje niczym dar niebios.
Niestety, wymarzony dom okazał się jedynie piękną klatką, z której nie można uciec. Kiedy Eliana traci już nadzieję i wiarę w przyszłość, wtedy los stawia na jej drodze nieznajomego. Oboje wiele przecierpieli i trudno im uwierzyć w szczęśliwe zakończenie. 

Ale przecież każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie.

Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”, a ich łączny nakład w USA przekroczył 13 milionów egzemplarzy. Evans inspiruje i wzrusza ludzi na całym świecie. Czas, aby podbił serca polskich czytelników.

Oprawa miękka

Format: B6

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-06-13

ISBN: 978-83-240-1630-3

Tytuł oryginalny: The Last Promise

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Materiały o książce


Książkę czyta Olga Bończyk

Partnerzy


Recenzje

Trudno walczyć z uczuciem
62 47
Richard Paul Evans ma na swoim koncie wiele bestsellerów. Bardzo skutecznie podbija serca czytelników w różnych zakątkach świata. Osobiście na książkę tego autora trafiłam przypadkiem, a dokładniej poleciła mi ją znajoma. Książka nosi tytuł „Kolory tamtego lata". Teraz wiem, że koleżanka poleciła mi ją nie bez powodu.
>>> czytaj więcej
Wzruszająca powieść
105 49
Richard Paul Evans podbił moje serce jedną z nowszych powieści - "Obiecaj mi". Od tamtego czasu lubię mówić, że jest jednym z moich ulubionych pisarzy. Dość długo szukałam kolejnej jego książki i w końcu udało mi się trafić na "Kolory tamtego lata". Myślę, że największym atutem książki jest autentyczność fabuły. Eliana - kobieta przy basenie, a także główna bohaterka powieści - żyła naprawdę i swoją historię opowiedziała przypadkowemu mężczyźnie, którym okazał się wspaniały pisarz - Richard Paul Evans.
>>> czytaj więcej
Zawsze można pokochać!
101 37
„Kolory tamtego lata" - ta historia wydarzyła się naprawdę, tak głosi napis na książce Richarda Paula Evans, kolejnej książce tego pisarza, którą przeczytałam z dużą przyjemnością i zainteresowaniem, a zamykając ostatnią stronę poczułam, że może nie dziś, może nie jutro, ale wrócę do niej na pewno.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.