Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Brygida Grysiak

Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka

Pięcioletni chłopiec opowiada o cudzie, dzięki któremu żyje.

Jestem Jurek, mam pięć lat i naprawdę dużą głowę – to taki trochę mój znak rozpoznawczy. Głowa jest duża nie tylko dlatego, że jestem bardzo mądrym chłopcem – tak mówią Mama z Tatą – ale też dlatego, że jak byłem naprawdę malutki, to zamieszkał w niej wielki guz.
Cztery lata temu lekarze dawali mi tylko kilka tygodni życia. Wszyscy już myśleli, że umrę. Nawet Mama i Tata. Musiało im być wtedy bardzo smutno, ale wszyscy bardzo prosili Pana Boga, żeby mnie tak szybko nie zabierał do siebie. Dobrze, że tak prosili, choć myślę, że u Pana Boga też jest fajnie.
Niezwykła siła całej rodziny, miłość bliskich i wiara w to, że Jurek mimo zdiagnozowanego glejaka złośliwego może wyzdrowieć, to lekcja nadziei dla wszystkich. Także dla tych, którzy ją stracili. Dopiero w najtrudniejszych sytuacjach możemy odkryć, ile mamy w sobie siły, i zrozumieć, że każdy dzień daje szansę na wielką wygraną. Wystarczy tylko docenić to, co już się ma. I kochać do szaleństwa.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x192

Liczba stron: 224

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-10-19

ISBN: 978-83-240-4049-0

Przeczytaj także

Brygida Grysiak laureatką Dziennikarskiej Nagrody "Ślad"
Brygida Grysiak, nasza autorka oraz dziennikarka TVN 24, została laureatką tegorocznej Dziennikarskiej Nagrody "Ślad" im. bp. Jana Chrapka.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Brygidą Grysiak w Krakowie
We wtorek 22 listopada klerycy WSD Archidiecezji Krakowskiej i studenci dziennikarstwa UPJPII w Krakowie zapraszają na inauguracyjne w tym roku spotkanie w ramach Ich Areopagu Wiary. Gościem będzie znana dziennikarka Brygida Grysiak.
>>> czytaj więcej
Ewa K. Czaczkowska oraz Brygida Grysiak spotkają się z czytelnikami
Wydawnictwo Znak zaprasza na spotkania z autorami podczas Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie w dniach 7-10 kwietnia.
>>> czytaj więcej
Piąte urodziny Jureczka!
W czwartek 10 grudnia zapraszamy na 5. urodziny Jureczka, bohatera książki „Kochają mnie do szaleństwa"!
>>> czytaj więcej
Brygida Grysiak o SMS-sie, który zmienił jej życie
Do księgarń trafia poruszająca historia pięcioletniego Jurka Halskiego autorstwa Brygidy Grysiak. To niesamowita opowieść o sile rodziny, miłości bliskich i silnej wierze, że mały Jurek, mimo zdiagnozowanego glejaka złośliwego, może wyzdrowieć. Ta książka to wyjątkowa lekcja nadziei.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Brygidą Grysiak
W niedzielę 8 listopada zapraszamy na spotkanie z Brygidą Grysiak poświęcone jej najnowszej książce „Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka".
>>> czytaj więcej
Nowa książka Brygidy Grysiak!
Do księgarń trafia właśnie poruszająca historia pięcioletniego Jurka Halskiego. To niesamowita opowieść o sile rodziny, miłości bliskich i silnej wierze, że mały Jurek, mimo zdiagnozowanego glejaka złośliwego, może wyzdrowieć. Ta książka to wyjątkowa lekcja nadziei.
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.