Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Stefanie Stahl

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem

Tłumaczenie: Sylwia Miłkowska, Anna Grysińska

Nie czekaj, aż ta jedyna właściwa osoba zapuka do twoich drzwi albo obecny partner zmieni się i nagle spełni wszystkie twoje oczekiwania. To się nie wydarzy.

Nieważne, czy już jesteś z kimś, czy dopiero o tym myślisz – książka, którą masz przed sobą, uświadomi ci, jak wiele może zyskać twoja relacja z najbliższą osobą dzięki twojemu nastawieniu i jak znaczący wpływ na twoje uczucia i emocje ma ukształtowana w dzieciństwie emocjonalność i wrażliwość.

Stefanie Stahl, niemiecka psycholożka, terapeutka i autorka bestsellerowej książki Odkryj swoje wewnętrzne dziecko, postanowiła tym razem wziąć na warsztat relacje i przekonać cię, że masz potencjał, by stworzyć udany związek. To, jaki będzie, zależy od ciebie.

Dzięki temu poradnikowi osiągniesz wymarzony cel!
Nie wahaj się, kochaj najlepiej, jak potrafisz!

Stefanie Stahl – niemiecka psycholożka i terapeutka, autorka poczytnych poradników psychologicznych. Prowadzi seminaria na temat miłości, poczucia własnej wartości oraz lęku przed związkami.
Jej książka "Odkryj swoje wewnętrzne dziecko" stała się światowym bestsellerem: w samych Niemczech sprzedano już prawie milion egzemplarzy.

"Wartościowa i pomocna książka, która poszerza samoświadomość i zachęca do autorefleksji. Gdy zrozumiesz swoje schematy działania, będziesz mógł ułożyć szczęśliwe relacje z samym sobą, a także z innymi ludźmi."
/JUSTYNA GALIBARCZYK, @justamoments.pl/

"Koniec z cichymi dniami i kłótniami! Koniec z biernym oczekiwaniem na zmiany! Stefanie Stahl uczy nas rozumieć nasze behawioralne mechanizmy obronne oraz radzić sobie z nimi."
/MAŁGORZATA FIRKOWSKA, @dreamingyarn/

"Krok po kroku, rozdział po rozdziale Stahl prowadzi czytelniczki i czytelników przez meandry związków, rozkładając błędne przekonania na czynniki pierwsze, i pokazuje, jak zaprogramować się na udane, szczęśliwe życie we dwoje."
/KASIA WALCZAK, kozadomowa.pl/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 304

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-8135-143-0

Tłumaczenie: Sylwia Miłkowska, Anna Grysińska

Przeczytaj także

Cztery kroki do szczęścia - poradniki Stefanie Stahl
Po poradniki sięgamy, aby zdobyć wskazówki, rady oraz motywację do wprowadzenia dobrych nawyków. Czytamy o tym jak urozmaicić dietę, zmienić system oszczędzania czy prowadzenia domu. Jednak możemy również znaleźć w nich treści, które pomogą nam uporządkować swoje życie wewnętrzne. Temat zdrowia psychicznego oraz korzyści wynikających z terapii zdobywa coraz większą popularność oraz uznanie - i słusznie!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.