Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Kobiety dyktatorów 2

Diane Ducret

Kobiety dyktatorów 2

Szalone namiętności, nieposkromione ambicje, mroczne fatum…

Marita nienawidziła kubańskiego dyktatora z całego serca. Porzucił ją i skazał na śmierć ich dziecko. Więc za dwa miliony dolarów zgodziła się go otruć. Kiedy ujrzała Fidela, wybuchnęła jednak płaczem, spędziła z nim ostatnią noc i wróciła, nie wykonawszy zadania.

Długie nogi Yun Hye-yong przyniosły jej nieszczęście. Kim Dzong Il wypatrzył ją podczas scenicznego występu i nie zamierzał przyjąć do wiadomości, że ma narzeczonego. Razem z ukochanym rzuciła się z dachu budynku – nie było innej drogi ucieczki.

„Gdybyś mnie nie poznał, zostałbyś co najwyżej piekarzem” – wyrzucała Slobodanowi Mira. Negocjując z prezydentem USA pokój na Bałkanach, dzwonił do niej co chwilę, upewniając się, czy nie poczynił zbyt dużych ustępstw.

Pokochały zbrodniarzy z pierwszych stron gazet – Sadama Husajna, Osamę bin Ladena, Fidela Castro, Slobodana Miloševicia, Kim Dzongila, Chomejniego. Kobiety dyktatorów.

100.000 sprzedanych egzemplarzy pierwszej części!
Kolejna książka z bestsellerowej serii!

Oprawa twarda

Format: 158x225

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-03-04

ISBN: 978-83-240-2162-8

Opracowanie graficzne: Paweł Panczakiewicz / PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN

Recenzje

Zakochane bez opamiętania
78 45
„Kobiety dyktatorów 2" to kontynuacja największego historycznego bestsellera 2012 roku. Opowiedziane przez Diane Ducret losy kobiet stojących u boku Stalina, Hitlera, Mussoliniego czy Bokassy pobiły rekordy popularności i od wielu miesięcy okupują listy najlepiej sprzedających się książek w Polsce.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.