Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jojo Moyes

Kiedy odszedłeś

Tłumaczenie: Nina Dzierżawska

Gdy coś się kończy, coś nowego się zaczyna.

Nie myśl o mnie za często…
Po prostu żyj dobrze.
Po prostu żyj.
Will

Tyle że Lou nie ma pojęcia, jak to zrobić. I trudno jej się dziwić.
A jednak Kiedy odszedłeś to nie tylko historia o podnoszeniu się po utraconej miłości, lecz także inspirująca opowieść o nowych początkach. Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.

*

Miłośnicy pisarstwa Jojo Moyes odnajdą w tej książce to, co najbardziej cenią w jej twórczości: ujmujący humor, autentyzm i zapadających w serce bohaterów. A ci, którzy jeszcze nie znają tej autorki, mogą być pewni, że po lekturze Kiedy odszedłeś popędzą do księgarń, by jak najszybciej nadrobić zaległości.

Jojo Moyes to ulubiona autorka milionów czytelników, a jej pisarstwo jest światowym fenomenem wydawniczym. Udało jej się wyrównać rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga – trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów „New York Timesa”. Na listach najlepiej sprzedających się tytułów wyprzedza Marie Kondo, Paulę Hawkins czy George’a R. R. Martina.

Poprzednia książka o perypetiach Lou Clark sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy (w Niemczech utrzymywała się na pierwszym miejscu list bestsellerów przez rekordowe 46 tygodni). Film na jej podstawie trafia właśnie na ekrany kin.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 496

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-06-06

ISBN: 978-83-240-3573-1

Tytuł oryginalny: After You

Tłumaczenie: Nina Dzierżawska

Przeczytaj także

Cztery zwycięskie książki w plebiscycie Lubimy czytać
Zakończył się plebiscyt jednego z największych literackich portali lubimyczytac.pl. Książki Grupy Wydawniczej Znak zwyciężyły aż w czterech kategoriach!
>>> czytaj więcej
Książki Znaku i Otwartego nominowane do Bestsellerów Empiku
Pięć książek Grupy Wydawniczej Znak otrzymało nominacje do wyróżnienia Bestseller Empiku.
>>> czytaj więcej
Wystartowała II edycja plebiscytu „Książka Roku 2016 Lubimyczytać.pl".
Do końca lutego możecie głosować w plebiscycie jednego z największych literackich portali, lubimyczytac.pl. O tytuł Książki Roku 2016 ubiega się ponad 260 wydanych w zeszłym roku publikacji, w tym aż 24 z naszego wydawnictwa.
>>> czytaj więcej
Otwieramy kolejną księgarnię Autorską!
W sobotę 25 czerwca zapraszamy do Zgorzelca, gdzie otwieramy kolejną księgarnię Autorską! Na wielkie otwarcie zapraszamy o godz. 12 do Galerii Słowiańskiej.
>>> czytaj więcej
Książka z gwarancją!
Obiecujemy, że ta powieść Cię rozbawi i wzruszy. Jeśli tak się nie stanie, możesz wymienić ją na inną.
>>> czytaj więcej
Życie jak powieść
Jojo Moyes nie tylko tworzy niesamowite historie -sama jest doskonałym przykładem na to, jak niespodziewane, a czasami pełne cierpienia, mogą być koleje naszego losu.
>>> czytaj więcej
Przeczytajcie fragment „Kiedy odszedłeś"
W czerwcu premiera „Kiedy odszedłeś" Jojo Moyes, kontynuacji bestsellera „Zanim się pojawiłeś", którego ekranizacja właśnie wkracza do kin. Przeczytajcie fragment książki, której powstanie wymusili na autorce czytelnicy.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.