Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sara Gottfried

Keto detoks. 4-tygodniowy plan na zrzucenie zbędnych kilogramów i odzyskanie równowagi hormonalnej

Tłumaczenie: Marcin Sieduszewski

Dieta keto stworzona dla kobiet.

Szukasz skutecznego sposobu na szczupłą sylwetkę? Zależy ci na zgubieniu zbędnych kilogramów, ale chcesz osiągnąć swój cel bez efektu jojo i skutków ubocznych? Wypróbuj dietę przygotowaną specjalnie dla kobiet!
Większość kuracji dietetycznych została stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn. Warto pamiętać, że kobiece ciała nie działają w ten sam sposób i mają inne potrzeby. Popularne plany żywieniowe mogą utrudniać odchudzanie i siać spustoszenie w złożonym i delikatnym układzie hormonalnym kobiety.
Dr Sara Gottfried poświęciła swoją karierę demistyfikacji zdrowia hormonalnego oraz pomaganiu pacjentkom w kompleksowej poprawie ich zdrowia z wykorzystaniem medycyny funkcjonalnej. Teraz ekspertka dzieli się nową, przyjazną kobietom dietą keto, która odpowiada na wyjątkowe potrzeby hormonalne ich organizmów.
Keto detoks to 4-tygodnowy plan dr Gottfried łączący detoksykację hormonalną z dietą ketogeniczną dostosowaną do potrzeb kobiet, uzupełniony okresowym postem oraz ponad 50 przepisami. Dzięki tej książce przywrócisz równowagę hormonalną, zdrowo zrzucisz zbędne kilogramy i poczujesz się lepiej!

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”

„Ta książka podpowie ci, jak skomponować i zaplanować posiłki, żeby pozytywnie wpłynąć na hormony, poprawić metabolizm i osiągnąć pożądany efekt”.
/Casey Means, doktor nauk medycznych, założycielka firmy Levels/

„Niezbędny poradnik dla kobiet, które chcą cieszyć się zdrowiem przez całe swoje życie”.
/Andrew Newberg, neurobiolog, autor książki Brain Weaver/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-8412-8

Tłumaczenie: Marcin Sieduszewski

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.