Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

John Marsden

Jutro 5. Gorączka

Tłumaczenie: Anna Gralak

Seria "Jutro" to fenomen

Na chwilę przestałam oddychać. Wiedziałam, że nie zdołam go powstrzymać. W pewnym sensie wcale nie chciałam go powstrzymywać. Naprawdę lubiłam Lee. Może nawet go kochałam. Nie byłam pewna. Czasami przypominało to miłość. Innym razem wolałam nie mieć z nim nic wspólnego. Czułam do niego pełną gamę emocji, od dzikiej namiętności po obrzydzenie. Ale miałam wątpliwości nie tylko co do Lee. Niczego nie byłam pewna. Wszystko wywróciło się nam do góry nogami. A uczucia, które próbowaliśmy zagłuszyć, wracają, coraz silniejsze. I okazuje się, że udawanie twardych i racjonalnych nie ma sensu. Bo gdy dopuścisz do głosu emocje, nieważne staje się to, po czyjej stronie ktoś stoi. Ważne, co do niego czujesz.  


Jutro to fenomen. Powieści o grupie nastolatków, którzy walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię, otrzymały kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazły się na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 272

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-03-19

ISBN: 978-83-240-1690-7

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Tytuł oryginalny: Burning for Revenge

Tłumaczenie: Anna Gralak

Materiały o książce

Agnieszka Wolny-Hamkało, „Gazeta Wyborcza”

”Jutro zadaje kłam przesądom, jakoby bestseller miał być opartą na schematach banalną historią. [...] To trochę thriller, trochę sensacja - czyta się doskonale bez względu na wiek. Nic dziwnego, że powieść Jutro stała się bestsellerem.”

Recenzje

Pułapka jest za rogiem
71 37
Miłośnicy bestsellerowej serii Johna Marsdena doczekali się już 5. części przygód grupki przyjaciół, którzy ryzykując życie, na własną rękę walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię. Tym razem nie zawiodła ich obrana strategia, ale niestety mocno nadszarpnięte zostały relacje między nimi.
>>> czytaj więcej
Pytania o sens wojny
92 50
To moje kolejne już spotkanie z Ellie, ale na pewno nie moje ostatnie. Trochę jednak czekałam na nią, gdyż moja koleżanka wciąż zapominała mi jej pożyczyć. Ale wreszcie udało mi się ją dorwać i muszę rzec, że jestem po prostu zachwycona.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.