Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

John Marsden

Jutro 3. W objęciach chłodu

Tłumaczenie: Anna Gralak

W Polsce seria "Jutro" stała się bestsellerem

Mam na imię Ellie. Nie jestem już tą samą dziewczyną, która mieszkała z rodzicami w Wirrawee. Nikt z nas nie jest już taki sam. Boimy się, ale jesteśmy silni i nie tak łatwo nas złamać. Nie chcemy być martwymi bohaterami. Wydaje mi się, że w obliczu niebezpieczeństwa będziemy musieli robić rzeczy naprawdę straszne. Ale nie wiem, jak daleko możemy się posunąć, żeby ocalić najbliższych. I czy będę w stanie kochać kogoś, kto nie zawahał się zabić? Choć nadciąga chłód, jutro może być naprawdę gorąco.

Jutro to fenomen. Seria otrzymała kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazła się na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków

Oprawa miękka

Format: A5

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-09-16

ISBN: 978-83-240-1648-8

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Tytuł oryginalny: Tomorrow: The Third Day, The Frost

Tłumaczenie: Anna Gralak

Materiały o książce

.Agnieszka Wolny-Hamkało, „Gazeta Wyborcza”

„Jutro zadaje kłam przesądom, jakoby bestseller miał być opartą na schematach banalną historią. [...] To trochę thriller, trochę sensacja - czyta się doskonale bez względu na wiek. Nic dziwnego, że powieść "Jutro" stała się bestsellerem”.

John Marsden autor serii JUTRO opowiada o swoich książkach

Partnerzy


Recenzje

Wiara czyni cuda?
67 40
Żarty się skończyły - trzecią część bestsellerowej serii pt. „Jutro" zdominowały ból, śmierć i cierpienie. Przyjaciele zdani na własną intuicję muszą stawić czoła siejącemu spustoszenie wrogowi, świadomie narażając się na utratę zdrowia lub nawet życia. Czy im się uda...?
>>> czytaj więcej
Przezwyciężając własne słabości
102 46
„Moje dziecko, jestem tu. To ślady moich stóp. Zostawiłem je, gdy cię niosłem''. Każda wojna jest inna, ale niezależnie od użytej broni czy przyczyny która ją wywołała, niesie za sobą śmierć i zniszczenie umniejszając wartość człowieka. Osobiście z natury jestem bardzo wojownicza dlatego uważam, że nie wolno biernie się przyglądać poczynaniom wroga tylko należy odważnie próbować stawiać czoła szerzącemu się złu walcząc o życie i człowieczeństwo. Mój tok myślenia popierają również główni bohaterowie ,,Jutra 3. W objęciach chłodu'' Johna Marsdena.
>>> czytaj więcej
Przyjaźń wystawiona na próbę
97 47
To była najbardziej wyczekiwana przeze mnie książka. Seria „Jutro" podbija serca czytelników na całym świecie, także i moje. Tym razem grupa przyjaciół spotyka się z kolejnymi problemami. Po zniszczeniu mostu nad rzeką Heron w Wirrawee i wysadzeniu w powietrze rzędu domów w którym mieściły się kwatery dowództwa, bohaterowie nie mogą otrząsnąć się z szoku. Śmierć Chrisa, zaciekłe poszukiwania, polujące na nich helikoptery przyczyniły się do tego, że zaczęli się zmieniać. Dostają tików nerwowych, chudną, pogrążają się w depresji i popadają w paranoję. Do czasu gdy postanawiają wreszcie coś zrobić. Chcą uderzyć w samo źródło zła.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.