Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sarah Jio

Jeżynowa zima

Nowe wydanie na specjalne życzenie polskich czytelniczek

Kiedy niespodziewany nawrót zimy paraliżuje miasto, Claire ma wrażenie, że pogoda doskonale odzwierciedla chłód panujący w jej sercu. Przeżyła tragiczny wypadek, po którym nie może się podnieść. Dopiero dziennikarskie śledztwo, jakie prowadzi w sprawie zaginionego przed laty chłopca, pozwala jej zapomnieć o nieszczęściu. W miarę jak kolejne tropy odkrywają przed nią historię uprowadzonego chłopczyka i poszukującej go pełnej nadziei matki, Claire powoli uczy się żyć na nowo. A to jeszcze nie wszystko: ślady zaginionego Daniela zaczynają w zagadkowy sposób splatać się z losami jej własnej rodziny...

„Jeżynowa zima” to wyjątkowa historia o miłości, rozpaczy i nadziei. Tej opowieści nie da się łatwo zapomnieć.

Mam nadzieję, że ta książka poruszy wasze serca tak samo, jak poruszyła moje – Sarah Jio.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: A5

Liczba stron: 320

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2012-10-31

ISBN: 978-83-240-2588-6

Materiały o książce

Katarzyna Stec, blog „Książki na czasie” (www.katarzynastec.wordpress.com)

Wzruszająca opowieść o sile macierzyńskich uczuć. Książka, która daje nadzieję, że nawet największa wyrwa w sercu z czasem się zabliźni.

Małgorzata Czuba

Losy Very i Claire przeplatają się wzajemnie, odsłaniając nam niesamowitą historię o miłości, zbrodni i poświęceniu. „Jeżynowa zima” to powieść, która łamie serce, wzrusza do łez i wbija w fotel.

Małgorzata Pyzik

Porywająca historia z mroczną tajemnicą rodzinną w tle. Opowieść o niespełnionej miłości i przebaczeniu, chwilach, gdy największy nasz wróg, to my sami. Wzruszenie gwarantowane.

Ewa Krzempek

„Jeżynowa zima” to studium roli przypadku w ludzkim życiu. Niezwykle poruszająca opowieść, w której przeszłość okazuje się kluczem do teraźniejszości. Tę historię musisz przeżyć!

Katarzyna Kratiuk

Piękna i czarująca powieść, która poruszy nawet zatwardziałe serce. Każde słowo trafi prosto w głąb duszy i nie da o sobie zapomnieć. Przed czytaniem przygotujcie paczkę chusteczek-łzy gwarantowane!

„Real Simple”

Uwodzicielska mieszanka tajemnicy, historii i romansu – nie będziesz mogła się od niej oderwać.

Partnerzy

  • Lirene
  • Pachnąca szafa

Recenzje

Szczera historia pisana przez życie
16 13
Zabierając się za książkę Sarah Jio na początku warto zadać sobie pytaniem, czym jest jeżynowa zima i czy termin ten ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie. Jak się okazuje ma, bowiem tym pojęciem metrolodzy określają nagłe, przejściowe ochłodzenie w typowo ciepłe dni np. gwałtowny spadek temperatur i śnieg w maju. I to właśnie taka anomalia pogodowa zaskoczyła mieszkańców Seattle w pewien majowy poranek, paraliżując całe miasto. Gdy młodej dziennikarce, Claire Aldridge, udaje się z trudem dotrzeć do pracy, zostaje zaskoczona przez swojego szefa propozycją napisania artykułu na temat panującej za oknem zawieruchy.
>>> czytaj więcej
Jeżynowa zima wiosną
26 24
Uwielbiam książki Sarah Jio - babskie, wzruszające i zawsze niesamowicie napisane. To doskonała kobieca literatura na naprawdę wysokim poziomie. Po "Marcowych fiolkach" i "Domku na plaży", na moją półkę trafiła książka "Jeżynowa zima".
>>> czytaj więcej
O dwóch zimach w maju
14 7
Jest rok 1933. Dwudziestoparoletnia Vera pracuje jako pokojówka w hotelu, ale ledwo wiąże koniec z końcem, by zapewnić utrzymanie sobie i trzyletniemu synkowi, Danielowi. Nie może liczyć na żadne wsparcie i przychodzi noc, gdy musi zostawić dziecko samo, by pójść na nocną zmianę. Jej szefowa już raz miała jej za złe, gdy wzięła go ze sobą. Gdy dziewczyna wraca nad ranem, Daniela nie ma w domu. Przepadł. Na śniegu został tylko jego mały, ukochany miś. Policja twierdzi, że na pewno uciekł i szybko wróci do domu. Trzylatek...
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.