Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Mitch Albom

Jeszcze jeden dzień

Tłumaczenie: Dominika Lewandowska

Kiedy ostatni raz mówiliśmy naszym matkom, że je kochamy?

Tak często traktujemy matczyną miłość jak coś oczywistego, naturalnego, danego na zawsze. Wydaje nam się, że zawsze będzie jeszcze mnóstwo czasu, żeby się za nią odwdzięczyć. A kiedy nagle okazuje się, że jest już za późno, oddalibyśmy wszystko za jeszcze jeden dzień.

Jeszcze jeden dzień, żeby powiedzieć, jak ważna jest dla nas matczyna miłość.
Taką szansę otrzymał bohater książki, Chick, który dzięki cudownemu splotowi wydarzeń mógł odbyć tę najważniejszą rozmowę...

„Bo kiedy patrzysz na swoją matkę, masz przed oczami najczystszą miłość, jakiej kiedykolwiek zaznasz”.

„Jeszcze jeden dzień” to książka, którą autor dedykował swojej matce.

Oprawa twarda

Format: 132x185

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-05-19

ISBN: 978-83-240-2568-8

Tytuł oryginalny: For One More Day

Tłumaczenie: Dominika Lewandowska

Przeczytaj także

Ta ksiązka zmieni Twoje życie!
Kiedy mówiłeś mamie, że ją kochasz? Jeśli dawno, to wzruszająca powieść Mitcha Alboma pełna życiowej mądrości i... magii z pewnością to zmieni!
>>> czytaj więcej

Partnerzy

  • lubimyczytac.pl

Recenzje

Dbajmy o to, co mamy teraz, nie zostawiajmy na później
31 27
Ile razy w swoim życiu pomyśleliście, że na wszystko macie czas? Ile razy odkładaliście ważne rozmowy na później, czekając na „lepszy moment"? Jak często mówicie swoim bliskim, że są dla was ważni, że ich kochacie? Być może zbyt rzadko... Za późno zrozumiał to główny bohater książki Mitcha Alboma, jednak dostał niezwykłą szansę - Jeszcze jeden dzień.
>>> czytaj więcej
Ta książka i Wam daje szansę coś zmienić
58 41
„Jeszcze jeden dzień" to historia baseballisty - Charlesa „Chicka" Benetta. Poznajemy ją dzięki osobie, która przeprowadziła z Chickiem rozmowę. Tożsamość tej osoby niech pozostanie póki co tajemnicą, by nie zepsuć niespodzianki tym, którzy zdecydują się przeczytać książkę. Wspomniana osoba stwierdziła, że czytelnikowi będzie łatwiej uwierzyć w całą historię, gdy opowie ją sam Chick. Tak więc główny bohater opowiada nam o swoim życiu, a opowieść o tym, jak popełnił samobójstwo, przeplata swoimi wspomnieniami z dzieciństwa. Autor natomiast uzupełnia książkę listami matki do syna oraz fragmentami dziennika Chicka, które stanowią zestawienie sytuacji, w których matka stanęła po jego stronie, a on nie stanął po jej stronie.
>>> czytaj więcej
Potęga matczynej miłości
58 51
Książka pt. „Jeszcze jeden dzień", której autorem jest Mitch Albom to piękna przypowieść o tym, co w życiu ważne. Fabuła nie jest pasjonująca, jednak celem dzieła jest przekaz, jaki ze sobą niesie.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.