Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Stefanie Stahl

Jak się dogadywać mimo różnic? Instrukcja obsługi typów osobowości

Tłumaczenie: Sylwia Miłkowska, Marta Książkiewicz

Nowa książka autorki bestsellerowych książek psychologicznych, które przeczytało już ponad 2 miliony ludzi.

Wydaje ci się, że jasno mówisz, o co ci chodzi, a mimo to nie jesteś w stanie dogadać się z innymi? Masz wrażenie, że gadasz do ściany? Wiedz, że są proste sposoby na to, by uzdrowić komunikację, unikać niepotrzebnych sprzeczek i dzięki temu wspólnie osiągać cele.
Jesteśmy sobie bardzo potrzebni i podobnie skonstruowani, jednak zrozumienie drugiego człowieka nie jest rzeczą prostą. Stefanie Stahl, najlepsza niemiecka psychoterapeutka i autorka bestsellerów, wyróżnia aż 16 typów osobowości i stworzyła „instrukcję obsługi” każdego z nich.
Dzięki tej książce komunikacja w pracy, w związku i w rodzinie będzie dziecinnie prosta. Razem z autorką przyjrzysz się mechanizmom, które wpływają na twoje zachowanie, myślenie, odczuwanie czy życiowe wybory. Zrozumiesz, dlaczego jesteś taki, a nie inny, i czemu ciągnie cię do niektórych osób, a z innymi nie potrafisz się dogadać. Praktyczne wskazówki pozwolą ci skutecznie ominąć przeszkody na drodze do skutecznej komunikacji z osobami o innym typie osobowości niż twój.

Dogaduj się z innymi mimo różnic!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-112-6

Tłumaczenie: Sylwia Miłkowska, Marta Książkiewicz

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.