Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Impreza zamknięta

Kate Brian

Impreza zamknięta

Tłumaczenie: Anna Skucińska

Ciąg dalszy zabójczych intryg w ekskluzywnym światku, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje.

Reed Brennan była przekonana, że najgorsze ma już za sobą. Po tygodniach niepewności i upokorzeń spełniło się jej najgorętsze marzenie: w końcu stała się częścią najściślejszej elity. Została dopuszczona do grona dziewczyn z Billings, pięknych, wpływowych i mających niemal nieograniczoną władzę na kampusie.

Jednak przeprowadzka do Billings oznacza początek nowych kłopotów. Chłopak Reed, Thomas, zniknął w tajemniczych okolicznościach i zaczyna go szukać policja. Dziewczyna walczy z niepokojem o ukochanego i z rodzącymi się uczuciami do jego współlokatora. Tymczasem jej przyjaciółki myślą tylko o zbliżającej się elitarnej imprezie w Nowym Jorku, na którą wstęp ma wyłącznie ściśle wyselekcjonowane grono. Zadaniem Reed jest zdobyć zaproszenie - a przepustką okazuje się kolejny zakochany w niej chłopak...

Impreza zamknięta to wciągająca kontynuacja powieści Tylko dla wybranych - pełna zwrotów akcji, zaskakująca, jak zawsze świetnie napisana.

Już wkrótce ukaże się trzeci tom historii Reed - Poza zasięgiem.

Oprawa miękka

Format: 144 x 205 mm

Liczba stron: 208

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2008-04-10

ISBN: 978-83-240-0963-3

Opracowanie graficzne: Sylwia Kowalczyk

Tytuł oryginalny: Invitation Only

Tłumaczenie: Anna Skucińska

Recenzje

W świecie ludzi bogatych
65 17
Kolejna część historii Reed Brennan, uczennicy ekskluzywnej szkoły, do której wstęp mają tylko wybrani. Po tragicznej śmieci jednego z uczniów atmosfera w szkole staje się dla Reed nieznośna. Wszyscy szepczą i snują domysły.
>>> czytaj więcej
Ciemniejsza strona dorastania
64 28
Doskonałym potwierdzeniem wartości książki Impreza zamknięta, są bez wątpienia komentarze młodych czytelników i ich żywe reakcje na przedstawione w powieści wydarzenia.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.